Краплі Fire Fit: склад, інструкція із застосування, протипоказання

Чи варто купувати краплі для схуднення Fire Fit? Опис складу та короткий огляд інструкції по застосуванню, а також кілька фактів, які відкриють очі на правду. Жуйкою і льодяниками для схуднення вже нікого не здивуєш.

Чи варто купувати краплі для схуднення Fire Fit? Опис складу та короткий огляд інструкції по застосуванню, а також кілька фактів, які відкриють очі на правду.

Жуйкою і льодяниками для схуднення вже нікого не здивуєш. Але виробники Бадів придумують все нові маркетингові виверти, щоб залучити до свого товару якомога більше споживачів. Зокрема, не так давно на ринку з’явилися жиросжигающие краплі. Мініатюрний флакончик, що нагадує спрей від нежиті, обіцяє стрункість за короткий проміжок часу. Ім’я бренду — Fire Fit (Фаєр Фіт). Що це: дійсно інноваційна розробка або черговий розлучення на гроші?

Що це таке

Незважаючи на те, що сама форма випуску у багатьох викликає подив, вона не є новинкою в світі дієтології. Ще до Fire Fit з’явилися OneTwoSlim, Бджолиний Врятував, Personal Slim і інші бренди. Але для Фаєр Фіт зробили дуже яскраву і помітну рекламу, яка залучила багатьох.

Як же працює цей препарат? В ніс капати не потрібно — він розлучається в звичайній воді і випивається. Має приємний солодкуватий смак і легкий аромат. Простота застосування — ось ще один плюс, який заманив багатьох в мережі Fire Fit і змусив-таки купити минифлакончики (в них всього 30 мл).

Виробники ніяк не класифікують свій товар: це не медичний препарат (в аптеках не продається) і навіть не БАД, тому якось характеризувати його досить складно. Але за способом застосування все-таки ближче до біодобавок.

На упаковці вказано виробник — бразильська компанія Avenida, яка також зазначається на препараті під назвою «Активатор спалювання жиру АСЖ-35». Більше продукції у цієї фірми немає, принаймні ми не змогли знайти.

Дивіться також  Краплі для схуднення: загальна інформація, рейтинг, огляд препаратів