Бадяга від розтяжок: рецепти з порошком і маззю

Стрії, в народі відомі, як розтяжки, турбують багатьох жінок. Причин може бути багато, але в основному це вагітність, а також різке схуднення або набір ваги. Існує велика кількість способів позбавитися від розтяжок, зокрема, і народних. Наприклад, активно використовується бадяга від розтяжок. Крім того, що вона сприяє прискоренню процесів відновлення, вона також прекрасно бореться зі шрамами, рубцями і навіть застарілими розтяжками. Але важливо знати, як правильно застосовувати цей засіб.

Що таке бадяга?

Бадяга – порошкоподібний засіб тваринного походження, який отримують шляхом висушування прісноводних губок. Воно має протизапальну, місцевим дратівливим, аналгезуючу дію. У медицині бадяга застосовується проти шрамів, гематом, синців, ревматизму.

В естетичних цілях бадягу стали застосовувати не так давно. Раніше жінки заміняли нею рум’яна, оскільки частинки в її складі, надаючи подразнюючу дію на шкіру щік, забезпечували їм красивий натуральний рум’янець.

Сьогодні ж препарат використовується набагато активніше. Бадяга допомагає боротися з рубцями, шрамами, целюлітом, розтяжками, застосовується в чистому вигляді або додається до складу косметичних засобів. Також препарати на її основі можуть використовуватися для освітлення пігментних плям, звуження пор, усунення зморшок і нормалізації жирового балансу при комбінованому типі шкіри.

Дивіться також  Розтяжки на попі: як прибрати і що зробити, щоб вони не з'являлися