Як прибрати жир з живота: поради для чоловіків і жінок, огляд методик

Огляд ефективних способів прибрати жир з живота за різні строки: 3 дня, 1 і 2 тижні, місяць. Приклади комплексних програм. Індивідуальні поради чоловікам і жінкам. Чи замислювалися ви, що являє собою жирова тканина? До її складу входять тригліцериди і холестерин.

Огляд ефективних способів прибрати жир з живота за різні строки: 3 дня, 1 і 2 тижні, місяць. Приклади комплексних програм. Індивідуальні поради чоловікам і жінкам.

Чи замислювалися ви, що являє собою жирова тканина? До її складу входять тригліцериди і холестерин. Спочатку вона повинна охороняти тіло від втрати тепла і в нормі становить близько 20% маси у чоловіків і 25% — у жінок.

У дорослої худорлявої людини налічується близько 35 млрд адипоцитів, при ожирінні II ступеня ця кількість зростає до 125 млрд. Найчастіше вони скупчуються або в підшкірно-жировій клітковині, або в сальнику між органами, але і в тому, і в іншому випадку їх основна локалізація в черевній порожнині. Виглядає це неестетично і до того ж небезпечно для здоров’я. Тому при збільшенні обсягів талії слід вчасно задуматися, як прибрати жир з живота.

Дивіться також  Вправи зі скакалкою для схуднення - комплекс тренувань