Як худнути вночі: правила повноцінного сну, препарати і креми, зарядка

Рекомендації дієтологів і сонологов, які навчать худнути вночі. Розбираємося, які процеси відбуваються в організмі під час сну сприяють зниженню ваги і як їх активізувати. Чи вам відомі такі факти? Ризик інфаркту на 100% зростає у тих, хто проводить уві сні щодня менше 7 годин.

Рекомендації дієтологів і сонологов, які навчать худнути вночі. Розбираємося, які процеси відбуваються в організмі під час сну сприяють зниженню ваги і як їх активізувати.

Чи вам відомі такі факти? Ризик інфаркту на 100% зростає у тих, хто проводить уві сні щодня менше 7 годин. Найвищі шанси захворіти на рак у тих, хто засинає за північ. Люди, які страждають хронічним недосипанням, вмирають у більш ранньому віці. 80% тих, хто з 22.00 до 00.00, замість сну, дивляться телевізор або сидять за комп’ютером (телефоном/ноутбуком), мають невтішний діагноз — ожиріння. Зате, якщо протягом року дотримуватися принципів правильного сну, можна втратити без дієт і тренувань до 7 кг ваги.

Вище наведена інформація — не цікаві факти й гіпотези, а результати наукових досліджень. Так що, якщо ви задалися метою боротися із зайвими кілограмами, одним з першочергових завдань має стати нормалізація нічного життя. Це допоможе і здоров’я поправити, і результати програми по зниженню ваги поліпшити. Сьогодні розкриваємо секрети, як худнути вночі.

Дивіться також  Як схуднути за 5 днів: огляд відповідних дієт і вправ