Біг вранці натщесерце – потрібно снідати перед ранковою пробіжкою

Ранкові пробіжки – чудовий спосіб схуднути і привести організм в тонус. До того ж вони доступні всім, що зробило їх неймовірно популярними. Але як бути з сніданком? Що вибрати — біг вранці натщесерце, або все ж краще трохи перекусити? Спробуємо розібратися в цьому непростому питанні.

Трохи про користь ранкового бігу

Для початку пригадаємо основні переваги ранкових пробіжок. Вони полягають в наступному:

  • Підвищення порогу витривалості. Щоб цей процес був ефективним і швидким, систематично підвищуйте навантаження, збільшуючи тривалість і швидкість бігу. Але тут важливо не перестаратися – важлива саме поступовість.
  • Зміцнюється серцево-судинна система. Це забезпечується активною циркуляцією крові при пробіжці. Також біг сприяє кращому насиченню киснем органів і тканин, завдяки чому їх функціонування поліпшується. Зміцнюються як судини, так і серцевий м’яз.
  • Піднімається настрій. Результати досліджень підтверджують, що через півгодини бігу організм людини починає виробляти гормони щастя. Піднесений настрій вам гарантовано ще на довгий час. Так що біг – чудовий засіб від стресу і депресії.
  • Формується гарна фігура. За допомогою бігу можна ефективно боротися із зайвою вагою, що допомагає стати стрункішою і поліпшити поставу. Але для того щоб домогтися цього максимальних результатів, потрібно дотримуватися правильного раціону.
Дивіться також  Біг або велосипед: що краще для схуднення і ефективніше спалює калорії