Кращі вправи і гімнастика для спини при болях у попереку

Біль в попереку — це проблема, яка турбує багатьох людей. Причин може бути безліч, так само як і методів боротьби з цією неприємністю. Добре допомагають правильно підібрані вправи при болях у попереку.

Причини

Спочатку потрібно розібратися з причинами — це допоможе підібрати правильні вправи для зняття болю в попереку і визначити інші методи лікування. Біль може виникати через:

  • Викривлення хребта;
  • Переохолодження організму;
  • Надмірної ваги;
  • Неправильне харчування, нестачі в організмі необхідних речовин.
  • Надмірної силової активності, неправильної техніки виконання певних вправ (звідси і відповідь на питання про те, чому болить поперек після тренування). Щоб попередити це явище, слідкуйте за технікою заняття і виконуйте вправи на розминку після тренування.
  • Недостатнього часу для відновлення цільової групи м’язів.

Важливо ліквідувати саме першопричину болю. Іноді не обійтися без втручання лікарів. Обов’язково зверніться до фахівця, якщо хворобливі відчуття в поперековому відділі не проходять вже протягом декількох тижнів, якщо вам важко стояти на місці і ви не можете нормально рухатися, якщо вони супроводжуються нудотою, запамороченням і іншими неприємними симптомами.

Також багато залежить від характеру травми. Якщо мова йде про простих пошкодженнях, досить просто протягом кількох днів не навантажувати спину і якісно відпочити. Якщо ви відчули різкий біль, краще записатися на прийом до фахівця. Чим раніше ви почнете лікування, тим швидше усунути неприємні симптоми і попередьте неприємні наслідки.

Дивіться також  Лікувальна гімнастика при цукровому діабеті 2 типу на відео