Бразильська дієта: принципи, меню на 7 і 14 днів, результати

Наскільки ефективна бразильська дієта для схуднення: результати 1 і 2-х тижневих голодувань. Зразкове меню на кожен день допоможе визначитись з раціоном. Бразилія — країна спокусливих жінок, що відрізняються цікавою фігурою: при невеликій вазі і тонкої талії у них красиві і рельєфні груди і стегна.

Наскільки ефективна бразильська дієта для схуднення: результати 1 і 2-х тижневих голодувань. Зразкове меню на кожен день допоможе визначитись з раціоном.

Бразилія — країна спокусливих жінок, що відрізняються цікавою фігурою: при невеликій вазі і тонкої талії у них красиві і рельєфні груди і стегна. Вважається, що цьому певною мірою сприяє їх національна кухня: фейжоада, такако, ватапа, каруру — страви, приготовані переважно з морепродуктів і овочів. На їх основі була розроблена білково-рослинна дієта, на якій, за чутками, схудли багато актриси бразильських серіалів (Даніела Ескобар, Віра Фішер, Силвия Фейфер та ін).

Основні принципи

Бразильська дієта розрахована на 1-2 тижні і дозволяє позбутися від 5-8 зайвих кілограмів. Так що тим, кому потрібно скинути 10 і більше кг, вона не підходить (для цієї мети можемо запропонувати інші ефективні варіанти).

Основу раціону складають білок і рослинна їжа: перший сприяє збереженню м’язової маси, а друга насичує поживними речовинами і не дозволяє голодувати. Продукти вибираються низькокалорійні, але при цьому організм повинен отримувати свій добовий мінімум в 1 200 ккал. Схуднення досягається також зменшенням розміру порцій.

Білкова складова меню практично марна без тренувань, тому спортом зайнятися просто необхідно. Прийоми їжі — строго по часу, і порушувати встановлений графік не можна.

Незважаючи на максимальну простоту, дієта працює. Її результати обчислюються не тільки в скинутих кілограмах (5-6 за тиждень і 7-8 — за 2), але і красивою, рельєфної постаті, завдяки білку і спорту.

Дивіться також  Як вибрати кросівки для бігу: критерії, характеристики, рейтинг