Чищення печінки родзинками в домашніх умовах: схеми прийому, рецепти

Наскільки корисна і ефективна чищення печінки родзинками: особливості проведення процедури в домашніх умовах. Кращі рецепти з морквою і холосасом: відвар, салат. Більшість медиків впевнені, що основна частина захворювань продиктована зашлакованностью організму.

Наскільки корисна і ефективна чищення печінки родзинками: особливості проведення процедури в домашніх умовах. Кращі рецепти з морквою і холосасом: відвар, салат.

Більшість медиків впевнені, що основна частина захворювань продиктована зашлакованностью організму. Ми п’ємо воду з домішками, вживаємо в їжу хімікати, дихаємо вихлопними газами, ведемо сидячий спосіб життя. Кишечник, нирки, кров — все виявляється забита всіляким сміттям. Розплачуватися доводиться власним здоров’ям і стрункою фігурою, від якої не залишається і сліду. Однак багато чого можна виправити навіть у домашніх умовах. Наприклад, чищення печінки родзинками — максимально проста процедура, що не вимагає ні часових, ні фінансових витрат.

У чому користь

Очищення печінки відбувається завдяки особливій речовині у складі висушеного винограду – инулину. Саме він звільняє цей життєво важливий орган від токсинів і іншого сміття, що перешкоджають нормальному функціонуванню багатьох систем. Зокрема, якщо він зашлакований, то в першу чергу порушується ліполіз, який веде до набору зайвої ваги. А далі — розвиток різноманітних захворювань.

Процедура неймовірно корисна і здатна на багато що:

  • запобігає розвитку різних патологій;
  • насичує організм безліччю корисних речовин: вітаміни В1, В2, РР, фосфором, магнієм, калієм, кальцієм, олеїнової кислотою;
  • благотворно впливає на нервову систему;
  • покращує функціональність серцевого м’яза;
  • підвищує якість кісткової тканини;
  • оновлює склад крові, поліпшує її струм по організму;
  • очищає жовчні протоки;
  • покращує загальне самопочуття;
  • підвищує розумові здібності.

Завдяки цим біохімічним процесам очищається кров. Вона більше не розносить шлаки і токсини з організму. Серце починає працювати без перебоїв. Це покращує не тільки самопочуття, але і якість життя. А самий приємний бонус — активізується ліполіз, і зайві кілограми разом з жировими відкладеннями починають поступово йти.

Дивіться також  Роздільне харчування для схуднення: принципи і правила, меню на тиждень, рецепти