Жіросжігателя Липо 6: склад, як брати, побічні ефекти

Склад і детальна характеристика компонентів жиросжигателя Липо 6, можливі побічні ефекти. Яких видів вона буває і який з них краще. Інструкція по застосуванню. Способів боротьби із зайвою вагою багато.

Склад і детальна характеристика компонентів жиросжигателя Липо 6, можливі побічні ефекти. Яких видів вона буває і який з них краще. Інструкція по застосуванню.

Способів боротьби із зайвою вагою багато. Фізкультура, дієти, трав’яні чаї та інші заходи на будь-який смак. Проте всі вони потребують витрат часу, сил, систематичності, і не завжди безпечні для здоров’я. На тлі цього небувалу популярність придбали Бади, названі загальним терміном – карнітин.

Судячи з реклами виробників, вже через тиждень — місяць — півроку ви досягнете небувалої досконалості форм, якщо будете приймати препарат регулярно. Пропонуємо поміркувати на цю тему на прикладі жиросжигателя Lipo 6.

Розбираємо на складові частини

Будь-карнітин, в тому числі і Ліпо 6, користуються попитом у певних категорій населення. Найчастіше – це спортсмени-любителі, які прагнуть до ідеальної фігури. Керівництвом до використання того чи іншого препарату для них є авторитетна думка тренера (друга, знайомого, розповсюджувача) і інструкція із застосування, де докладно розписані гарантовані позитивні результати.

Перевіримо, чи так це насправді – проаналізуємо речовини, які містить Липо 6.

 • Синефрин

Метилсинефрин і синефрин (Synephrine) — речовина, яка міститься в плодах гіркого апельсина, є альтернативою лікарської речовини ефедрину, забороненого до широкого використання в більшості країн. По дії він схожий з адреналіном (епінефрином), гормону надниркових залоз людини.

Ефективність синефрин, як сжигателя жиру клінічно не доведена, і до сьогоднішнього дня викликає сумніви. Однак здатність речовини посилювати теплопродукцію і прискорювати обмін речовин робить його популярним для виробництва спортивного харчування.

Серед привабливих властивостей – придушення апетиту і підвищення термогенеза. Хоча виробники Бадів на основі синефрин позиціонують його як стимулюючий препарат не виявляє негативних побічних ефектів на діяльність внутрішніх органів. Правда фармакологи виявили зворотне: у поєднанні з кофеїном, октопамином, тирамином, сінефрін здатний підвищувати артеріальний тиск, викликати головний біль, тахікардію, негативно впливати на травлення.

 • Йохімбін

Йохімбін (квебрахин) — алкалоїд йохимбе, дерева, що виростає в Африці. Міститься в рослинах раувольфія зміїна і біле квебрахо з Південної Америки. Речовина спочатку призначене для чоловіків, і застосовується для лікування психогенних еректильних дисфункцій. Володіє антидиуретическим і збудливим дією, впливаючи на рецептори центральної і периферичної системи. В спортивному харчуванні позиціонується як стимулятор розпаду жиру, що науково не доведено.

Дивіться також  Обмін речовин в організмі людини: які функції виконує, види, вікові особливості, хвороби

Побічні дії – збудження рук, при передозуванні можливі судоми, проблеми з серцевою діяльністю. Не показаний при захворюваннях печінки і нирок.

 • Фенілетиламін

Бета-фенілетиламін – засіб вкрай цікаве. Це хімічна сполука, нейромедіатор, похідні якого є стимуляторами і психоделіками. У РФ у концентрації > 15% заборонений як прекурсор (попередник освіти наркотичних речовин). Доза 400 мг (саме стільки містять Бади) неефективна, оскільки розпадається відразу ж після попадання в організм.

Властивості – поліпшення настрою, стимуляція психіки, підвищення здатності концентруватися, зосереджуватися. В інструкції до Lipo 6 black позиціонується як засіб, що поліпшує обмін речовин. Вважаємо невірним твердження.

Склад жіросжігателей Lipo-6 Black (вгорі) і Lipo-6 Unlimited (внизу)

 • Фолієва кислота

Фолієва кислота, або вітамін В9 – речовина, корисне для кровотворення, імунітету. Ніяк не впливає на жирові клітини, але недолік в організмі загрожує анемією. Передозування вкрай небажана, оскільки знижує противірусний і протипухлинний імунітет. Фолієва кислота особливо важлива для жінок у період вагітності – елемент бере участь в утворенні нових клітин. Дефіцит в організмі зустрічається рідко, оскільки фолієва кислота в потрібній кількості виробляється мікрофлорою кишечника. У лінійці жіросжігателей Липо 6 вона присутня в кожному продукті, рекомендується для зміцнення волосся, нігтів. Немає її тільки в складі Lipo 6x.

 • Кофеїн

Кофеїн – найвідоміший з алкалоїдів – стимуляторів ЦНС. В інструкції до Липо 6 описується як «постачальник енергії», що, в принципі, вірно. За рахунок стимуляції нервової системи, прискорення пульсу, посилення серцевої діяльності, людина, що приймає містять кофеїн Бади, відчуває себе бадьорим і сильним.

Що стосується жиросжигающего дії, мабуть, кофеїн — єдиний складовий елемент продукту, який володіє властивістю термогеника. До протипоказань відносяться: прийом транквілізаторів, наявність захворювань серця і судин, підвищена збудливість, проблеми з нирками.

 • Біотин

Біотин. Вітамін Н або 7. Бере участь у вуглеводному, білковому та жировому обміні, в нормі виробляється в кишечнику людини. Необхідну добову кількість людина отримує з їжею, при дуже інтенсивних заняттях спортом може н6аблюдаться підвищена потреба в елементі.

Дивіться також  Обгортання харчовою плівкою для схуднення в домашніх умовах - допомагає і який ефект дає під час тренувань

Ми детально розібрали складу жиросжигателя Липо 6, а висновки надамо робити вам. Як бачите, ніяких складових, здатних викликати помітне схуднення, БАДе не виявлено. Все пояснюється просто — до теперішнього часу учені не знайшли ефективного речовини, знищує зайві жирові відкладення, за винятком бромелайна, що міститься в ананасах. Але впоратися з ожирінням 2-3 ступеня навіть бромелайну не під силу.

Читайте також: «Аптечні схуднення».

Про виробниках і різноманітному асортименті

Лінійка жиросжигателя досить різноманітна, визначити, який з Lipo 6 краще, не складно, оскільки у кожного продукту є свої додаткові характеристики:

 • Lipo 6 Hers – жіросжігателя для жінок;
 • Lipo 6 Black – жіросжігателя з добавками для стимуляції вироблення гормонів щитовидної залози;
 • Lipo 6 Unlimited – новинка позиціонується як абсолютно нешкідливий, увімкнені для прийому без обмежень(!), але ми б радили поставитися до такої реклами акуратно;
 • Lipo-6X – вважається найсильнішим з асортименту Липо, що підтверджується складом БАДа. Містить тирамін, горденин, алкалоїди, здатні викликати як додаткову стимуляцію, так і небажані реакції, підвищувати тиск тощо.

Як би не рекламували безпеку свого товару виробники, ми, як прихильники офіційної медицини, закликаємо вас до акуратності і настороженості щодо будь-яких Бадів, в т. ч. жиросжигателей. Завжди пам’ятайте, що подібні товари рідко тестуються на безпеку, і їх сумісність з іншими лікарськими засобами не вивчена.

Зважилися? Приймаємо!

Як і будь-який фармакологічний препарат, Липо 6 приймається за певними правилами. Розроблені вони компанією Nutrex, відомим виробником харчування для спортсменів.

Якщо ви вирішили користуватися жиросжигателями Липо, робіть це правильно. Перед покупкою вивчіть упаковку, перевірте термін придатності. Можна навіть попросити реалізатора пред’явити сертифікат якості товару, тільки навряд чи він це зробить, оскільки такі документи до Бадів додаються рідко.

Наступний крок – вивчіть список побічних ефектів. У більшості інструкцій зазначені:

 • підвищення артеріального тиску;
 • тахікардія;
 • головний біль;
 • підвищена збудливість.
Дивіться також  Схуднення без шкоди для здоровя: можна це зробити швидко, огляд методів

Препарат випускається в капсулах, що нагадує з вигляду звичайні ліки. Виробники роблять особливий наголос на його своєрідне дію, двофазне:

 • У першій фазі засвоюються в організмі лише речовини, що діють миттєво. Тобто, судячи з анотації до препарату, ви відразу відчуєте якісь позитивні ефекти.
 • Друга фаза характеризується повільним всмоктуванням і тривалою дією інгредієнтів, що надходять болюсно. Їх дія триває довго. Правда, скільки точно, не зазначено.
 • Як приймати препарат?

  Рекомендується почати з однієї капсули перед сніданком, поступово переходячи до такої схеми: 2 капсули перед сніданком, 2 капсули перед обідом. Ми не будемо детально описувати схему, вона є в кожній інструкції, але звернемо увагу на кілька моментів.

  Якщо усередині капсули міститься якийсь концентрат тривало діючих речовин, для чого практикується другий прийом за добу? Це питання перше.

  В анотації сказано, що при виникненні небажаних ефектів необхідно зменшити дозу до мінімальної, препарат все одно буде працювати, тому що кількість не має принципового значення. Питання друге, але той же – якщо працює в малій дозі, навіщо приймати багато?

  І до відома: добова доза кофеїну, нешкідлива для організму – це 400 мг на добу. В одній капсулі Липо його 100 мг. тобто, приймаючи 4 капсули на добу про чашці кави, чаї, шоколаді слід забути. Заради своєї ж безпеки.

  З алкоголем схуднення не поєднуються. Так що якщо ви не спортсмен, а просто гурман із зайвою вагою, люблячий проводити вечір за келихом – карнітин безумовно не для вас.

  Підводимо підсумок

  Результат нашої розмови неоднозначний. Багато питань так і залишилися спірними. Нам імпонує фраза інструкції про те, що даний продукт не володіє чудодійними властивостями. Без правильного раціону і фізичного навантаження результату ви не досягнете. Це розумне і обґрунтоване твердження.

  Але дозволимо запитати наостанок? Може, при переході до правильного режиму харчування і систематичними заняттями фізкультурою і жіросжігателя не знадобитися? Вибір за вами.

  Інші жироспалювачі: «Lipodrene» і «Kick Ass».