Жіросжігателя Липо 6: склад, як брати, побічні ефекти

Склад і детальна характеристика компонентів жиросжигателя Липо 6, можливі побічні ефекти. Яких видів вона буває і який з них краще. Інструкція по застосуванню. Способів боротьби із зайвою вагою багато.

Склад і детальна характеристика компонентів жиросжигателя Липо 6, можливі побічні ефекти. Яких видів вона буває і який з них краще. Інструкція по застосуванню.

Способів боротьби із зайвою вагою багато. Фізкультура, дієти, трав’яні чаї та інші заходи на будь-який смак. Проте всі вони потребують витрат часу, сил, систематичності, і не завжди безпечні для здоров’я. На тлі цього небувалу популярність придбали Бади, названі загальним терміном – карнітин.

Судячи з реклами виробників, вже через тиждень — місяць — півроку ви досягнете небувалої досконалості форм, якщо будете приймати препарат регулярно. Пропонуємо поміркувати на цю тему на прикладі жиросжигателя Lipo 6.

Розбираємо на складові частини

Будь-карнітин, в тому числі і Ліпо 6, користуються попитом у певних категорій населення. Найчастіше – це спортсмени-любителі, які прагнуть до ідеальної фігури. Керівництвом до використання того чи іншого препарату для них є авторитетна думка тренера (друга, знайомого, розповсюджувача) і інструкція із застосування, де докладно розписані гарантовані позитивні результати.

Перевіримо, чи так це насправді – проаналізуємо речовини, які містить Липо 6.

  • Синефрин

Метилсинефрин і синефрин (Synephrine) — речовина, яка міститься в плодах гіркого апельсина, є альтернативою лікарської речовини ефедрину, забороненого до широкого використання в більшості країн. По дії він схожий з адреналіном (епінефрином), гормону надниркових залоз людини.

Ефективність синефрин, як сжигателя жиру клінічно не доведена, і до сьогоднішнього дня викликає сумніви. Однак здатність речовини посилювати теплопродукцію і прискорювати обмін речовин робить його популярним для виробництва спортивного харчування.

Серед привабливих властивостей – придушення апетиту і підвищення термогенеза. Хоча виробники Бадів на основі синефрин позиціонують його як стимулюючий препарат не виявляє негативних побічних ефектів на діяльність внутрішніх органів. Правда фармакологи виявили зворотне: у поєднанні з кофеїном, октопамином, тирамином, сінефрін здатний підвищувати артеріальний тиск, викликати головний біль, тахікардію, негативно впливати на травлення.

  • Йохімбін
Дивіться також  Здорове харчування для схуднення: правила, меню на тиждень, рецепти

Йохімбін (квебрахин) — алкалоїд йохимбе, дерева, що виростає в Африці. Міститься в рослинах раувольфія зміїна і біле квебрахо з Південної Америки. Речовина спочатку призначене для чоловіків, і застосовується для лікування психогенних еректильних дисфункцій. Володіє антидиуретическим і збудливим дією, впливаючи на рецептори центральної і периферичної системи. В спортивному харчуванні позиціонується як стимулятор розпаду жиру, що науково не доведено.

Побічні дії – збудження рук, при передозуванні можливі судоми, проблеми з серцевою діяльністю. Не показаний при захворюваннях печінки і нирок.

  • Фенілетиламін

Бета-фенілетиламін – засіб вкрай цікаве. Це хімічна сполука, нейромедіатор, похідні якого є стимуляторами і психоделіками. У РФ у концентрації > 15% заборонений як прекурсор (попередник освіти наркотичних речовин). Доза 400 мг (саме стільки містять Бади) неефективна, оскільки розпадається відразу ж після попадання в організм.

Властивості – поліпшення настрою, стимуляція психіки, підвищення здатності концентруватися, зосереджуватися. В інструкції до Lipo 6 black позиціонується як засіб, що поліпшує обмін речовин. Вважаємо невірним твердження.

Склад жіросжігателей Lipo-6 Black (вгорі) і Lipo-6 Unlimited (внизу)

  • Фолієва кислота

Фолієва кислота, або вітамін В9 – речовина, корисне для кровотворення, імунітету. Ніяк не впливає на жирові клітини, але недолік в організмі загрожує анемією. Передозування вкрай небажана, оскільки знижує противірусний і протипухлинний імунітет. Фолієва кислота особливо важлива для жінок у період вагітності – елемент бере участь в утворенні нових клітин. Дефіцит в організмі зустрічається рідко, оскільки фолієва кислота в потрібній кількості виробляється мікрофлорою кишечника. У лінійці жіросжігателей Липо 6 вона присутня в кожному продукті, рекомендується для зміцнення волосся, нігтів. Немає її тільки в складі Lipo 6x.

  • Кофеїн

Кофеїн – найвідоміший з алкалоїдів – стимуляторів ЦНС. В інструкції до Липо 6 описується як «постачальник енергії», що, в принципі, вірно. За рахунок стимуляції нервової системи, прискорення пульсу, посилення серцевої діяльності, людина, що приймає містять кофеїн Бади, відчуває себе бадьорим і сильним.

Дивіться також  Порушення обміну речовин: причини, симптоми і лікування, профілактика

Що стосується жиросжигающего дії, мабуть, кофеїн — єдиний складовий елемент продукту, який володіє властивістю термогеника. До протипоказань відносяться: прийом транквілізаторів, наявність захворювань серця і судин, підвищена збудливість, проблеми з нирками.

  • Біотин

Біотин. Вітамін Н або 7. Бере участь у вуглеводному, білковому та жировому обміні, в нормі виробляється в кишечнику людини. Необхідну добову кількість людина отримує з їжею, при дуже інтенсивних заняттях спортом може н6аблюдаться підвищена потреба в елементі.

Ми детально розібрали складу жиросжигателя Липо 6, а висновки надамо робити вам. Як бачите, ніяких складових, здатних викликати помітне схуднення, БАДе не виявлено. Все пояснюється просто — до теперішнього часу учені не знайшли ефективного речовини, знищує зайві жирові відкладення, за винятком бромелайна, що міститься в ананасах. Але впоратися з ожирінням 2-3 ступеня навіть бромелайну не під силу.

Читайте також: «Аптечні схуднення».