Буряки на зиму в банках – 5 дуже смачних рецептів приготування в домашніх умовах

Буряк була відома ще за дві тисячі років до нашої ери. І знали її не тільки як овоч, який можна вживати в їжу, але і як лікарська рослина. Практично всі класики і відомі мислителі минулого вихваляли цей коренеплід, віддаючи належне його смак і користь.

Ще тоді було помічено, що вживання буряка позитивно позначається на самопочутті, позбавляє від недокрів’я, сприяє схудненню. Крім того, корисна вона і для алергетиків, так як в ній міститься фермент, який пригнічує алергени.

На Русі перші згадки овоча відносяться до X-XI ст. Але своє повсюдне поширення буряк отримала лише пізніше. І якщо перші рецепти з її використанням були дещо примітивні (деякі воліли просто є її сирої), то згодом страви ставали все різноманітнішими.

В наш час буряк — дуже поширений овоч, з яким можна приготувати багато смачних, а головне корисних страв. Природно самим популярним і знаменитим можна назвати класичний борщ, який знають і люблять не тільки в нашій країні, але і за кордоном. Проте є і інші рецепти, які заслуговують пильної уваги.

Один з них — консервація цього овоча на зиму. Сам процес не відрізняється особливою складністю, зате наприкінці ми отримуємо цілу баночку вітамінів, яку можемо відкрити в будь-який момент. Тут ми хочемо з вами поділитися кількома цікавими і дуже смачними рецептами заготовок, які не тільки прикрасять будь-який стіл і завоюють серця.

Зміст статті

  • Маринована буряк на зиму з оцтом – дуже смачний рецепт в домашніх умовах
  • Рецепт гострого салату з буряка з морквою, болгарським перцем і томатним соком
  • Заготівля з буряка на зиму з помідорами і часником – пальчики оближеш
  • Бурякова ікра на зиму в банках з помідорами та цибулею
  • Кращий рецепт гострої аджики з буряком на зиму
Дивіться також  Варення з агрусу – 4 смачні рецепти на зиму