БУЧ-дієта: докладний опис, меню на кожен день

Кожен з нас, напевно, хоча б раз чув про таке поняття, як дієта білково-вуглеводного чергування. В останні роки вона стрімко набирає популярність серед спортсменів, особливо бодібілдерів. І вже обійшла за популярністю інші.

І в цьому немає нічого дивного: і низьковуглеводній, і у низькокалорійної дієти є серйозні недоліки. Переборщивши з першою, можна “розгубити” в процесі сушіння м’язову масу. Крім того, зовнішній вигляд м’язів (навіть якщо ви примудрилися зберегти) буде залишати бажати кращого. І це не рахуючи пригніченого настрою – вічного супутника будь низкоуглеводки.

Що стосується низькокалорійної дієти – вона теж може обернутися серйозними проблемами зі здоров’ям. Сухість шкіри, погані волосся, ламкі нігті, уповільнення обміну речовин, проблеми з ерекцією у представників сильної статі – лише малий список “побічних ефектів”.

Саме тому більшість бодібілдерів останнім часом роблять вибір на користь іншої дієти — вуглеводного чергування. У цій статті ми розповімо вам все про дієти БУЧ, що знаємо самі. Влаштовуйтеся зручніше – буде багато цікавого!

Дивіться також  Улюблена або Акторська дієта