Через скільки після їжі можна займатися спортом і коли можна їсти

Для позбавлення від зайвої ваги і ефективного нарощування м’язової маси потрібні фізичні навантаження, і з цим не посперечаєшся. Також важливо правильне і збалансоване харчування, і необхідно, щоб харчування і ваш тренувальний графік були синхронізовані. Багатьох хвилює питання про те, через скільки після їжі можна займатися спортом, і чому саме так. Спробуємо розібратися.

Чи можна займатися спортом після їжі

Зараз можна часто зустріти рекомендації займатися натщесерце, оскільки такі тренування сприяють жіросжіганію. І це можна пояснити, але багато фахівців з цим не згодні. Вони вважають, що навіть перед легкою фізичною навантаженням прийом їжі повинен бути. Але, звичайно, певний інтервал часу між ними повинен пройти.

Спробуємо розібратися, чому не варто займатися на голодний шлунок. Зрозуміло, що в процесі фізичної активності ми витрачаємо чимало енергії. У підсумку можна випробувати перенапруження і зниження працездатності тоді, коли енергетичні запаси організму майже вичерпані.

Існує досить багато підтверджень, що голодування перед фізичною активністю може спровокувати непритомність. Але важливо не переїдати, причому стосується це як прийому їжі, так і режиму харчування протягом дня в цілому.

Якщо до початку фізичної активності ви використаєте важку жирну їжу, то дасте організму підвищене навантаження. Судіть самі: він зайнятий її переварюванням, а ви начитаете займатися. Внутрішнім органам буде дуже тяжко. Як результат – слабкість, нездужання, больові відчуття в животі і втрата результативності. Цим пояснюється те, чому не можна займатися спортом після їжі. Тому не варто йти займатися відразу, але і тренування на голодний шлунок можуть спровокувати проблеми. Їсти можна, але важливо робити це правильно.

Дивіться також  Чи можна качати прес кожен день і скільки разів