Чи товстіють від пива, скільки його можна випити без побоювання за фігуру

Одним з найпопулярніших алкогольних напоїв в світі, вживаних чоловіками і жінками, зараз є пиво. Існує безліч суперечливих думок про користь або шкоду пива, який вплив воно справляє на організм людини, кожному воно корисно. Але особливо актуальне питання для людей: товстіють від пива, і якщо так, то з якою інтенсивністю?

У давні часи пива приписувалося поліпшення апетиту, прискорення росту та зміцнення фізичного розвитку. Його давали навіть маленьким дітям.

У Середні століття лікарі в Європі лікували пивом різні хвороби. Застосовувалося воно і при холері, як профілактичний засіб.

Але сучасне пиво за змістом відрізняється від колишнього. В його склад входять:

– калій і натрій, магній, фосфор, залізо і цинк;

– вітаміни В1 і В2;

– аскорбінова, нікотинова, фолієва, лимонна кислоти;

– фенольні сполуки;

– вуглекислий газ;

– екстракт хмелю.

Кожне з цих речовин приносить певну користь для організму людини.

Але пиво також може завдавати певної шкоди. Після його вживання відбувається навантаження на серце, воно працює з більшим навантаженням, а при частому споживанні – збільшується в розмірах і від цього можуть постраждати інші органи.

Крім того, пиво викликає звикання, стає певного роду «наркотиком». І якщо вчасно не зупинитися, можна завдати величезної шкоди своєму здоров’ю.

Особливо хочеться відзначити вплив пива на організм чоловіки. Тим, хто захоплюється цим напоєм треба пам’ятати, що після деякої порції пива виділяється речовина, яка у чоловіків пригнічує вироблення гормону тестостерону. В організмі починають домінувати жіночі гормони, та на додачу ще з хмелю переходять в організм фітоестрогени – жіночі гормони.

Відбувається порушення балансу, і у любителів безмірної кількості пива росте живіт, розширюється таз, грудні залози стають більше. Змінюється голос, хода і навіть характер.

Дивіться також  Імбирний напій для схуднення: рецепт і приготування, його властивості жиросжигающие

Що стосується організму жінки, употребляющей пиво не в міру, то і вона ризикує швидко набрати вагу. А все тому, що в одному літрі пива міститься від 300 до 700 ккал. Та ще якщо і заїдати його солоною рибою, горішками, сухариками, чіпсами, не мають ніякої користі для людини, то організм отримує надлишок калорій, які принесуть зайві кілограми.

Крім того, в процесі приготування пива використовується процес бродіння, в нього додають цукор, солод і зернові. Калорії з рідких продуктів засвоюються значно швидше, ніж твердих.

Хмільний напій сильно збуджує апетит і змушує людини є більше, ніж належить. А все із–за того, що в пиві міститься вуглекислий газ, який розширює шлунок і дратує при цьому рецептори.

Споживання цього напою сприяє зниженню в організмі гормону росту. Він відповідає за спалювання жиру. Безмірне вживання пива сприяє малорухомому способі життя, порушується обмін речовин, і з’являється зайва вага.

Дослідження довели, що саме дівчата і жінки збільшують вагу частіше, ніж чоловіки. Адже пиво містить велику кількість естрогенів – жіночих гормонів, яких у них і так багато. Від зайвих гормонів розпливається талія, росте живіт, жир розходиться по всьому організму, з’являються складки. Особа стає набряклим, оскільки розширюються судини.

Також важливим є той факт, що якщо вже п’ють пиво, то зазвичай не одну пляшку і не один літр, а набагато більше.

Кожен сам вирішує, скільки йому пити цього напою і як часто. Однак, якщо вчасно не зупинитися, то може розвинутися «пивний» алкоголізм, який не менш небезпечний. Тому кожен вирішує для себе сам: мати струнку фігуру і міцне здоров’я або ростити пивний живіт і губити своє серце.

Дивіться також  Соєвий соус при дієті: чи можна його вживати і з якими продуктами він поєднується