Чищення печінки за Моріцу: рекомендації, як проводиться процедура

Поетапні докладні рекомендації, як проводиться чистка печінки по Моріцу в домашніх умовах. Рецепти, режим дня по годинах, підготовка та завершення. Думки лікарів. Печінка в людському організмі виконує безліч різних функцій.

Поетапні докладні рекомендації, як проводиться чистка печінки по Моріцу в домашніх умовах. Рецепти, режим дня по годинах, підготовка та завершення. Думки лікарів.

Печінка в людському організмі виконує безліч різних функцій. І кожна з них є життєво важливою. По-перше, це резервуар для зберігання крові. По-друге, фільтр від всіляких шкідливих речовин (шлаків, токсинів, радіонуклідів тощо). По-третє, це фабрика жовчі, яка, в свою чергу, допомагає розщеплювати і засвоювати жири, нормалізувати роботу травного тракту.

З плином часу під впливом продуктів розпаду клітини печінки поступово або зношуються, або заростають жировими відкладеннями. І якщо їх вчасно не вберегти від такої долі, можливі серйозні проблеми зі здоров’ям.

Саме тому так важливо регулярно проводити чистку даного органу. Способів існує величезна кількість. Щоб не помилитися з вибором, бажано порадитися з цього приводу з лікарями. А якщо ви є любителем цікавих методик і готові брати на себе відповідальність за їх наслідки, можете звернути свій погляд на систему Андреаса Моріца — американського дієтолога.

Дивіться також  Шоколадне обгортання в домашніх умовах: протипоказання, користь, результати