Chocolate Slim (Шоколад Слім) для схуднення: склад, як пити, ефект

Коктейль Chocolate Slim (Шоколад Слім) — черговий міф чи солодке схуднення все-таки можливо? Склад засобу та інструкція по застосуванню в домашніх умовах. Яких тільки товарів зараз не роблять, щоб люди могли швидко і ефективно худнути! До Бадів вже давно всі звикли, але ж є і льодяники, і жуйки, і енергетики для виточування ідеальної фігури.

Коктейль Chocolate Slim (Шоколад Слім) — черговий міф чи солодке схуднення все-таки можливо? Склад засобу та інструкція по застосуванню в домашніх умовах.

Яких тільки товарів зараз не роблять, щоб люди могли швидко і ефективно худнути! До Бадів вже давно всі звикли, але ж є і льодяники, і жуйки, і енергетики для виточування ідеальної фігури. Одним з таких незвичайних засобів є та Chocolate Slim — шоколадний коктейль, який заявлений не як БАД, а як натуральний напій, що сприяє позбавленню від зайвих кілограмів.

Дуже привабливу пропозицію, враховуючи, що зазвичай для зниження калорійності раціону доводиться відмовлятися від усього солоденького. А тут — такий смачний десерт! Наскільки виправдовує очікування клієнтів яскрава і багатообіцяюча реклама?

Що це таке?

Chocolate Slim (Шоколад Слім) — це шоколадний коктейль, який допомогою прискорення метаболізму, за рахунок натуральних компонентів, сприяє схудненню. Продається у вигляді порошку, при розведенні гарячою водою або молоком перетворюється на дуже смачний напій.

Правда дуже насторожує, що ніде не прописаний конкретний виробник. На одних сайтах значиться нікому не ведене московське ТОВ, хтось приписує його розробку французької компанії Fito Slim Balance, а в деяких джерелах взагалі сказано, що це американська продукція. Питання про авторство залишається відкритим. Тим більше, що у цього диво-шоколаду кілька яскравих сайтів-візиток, і який із них є справжнім — сказати складно.

Дивіться також  Жіросжігателя Чорна мамба (Black Mamba): інструкція із застосування й побічні ефекти