Дихальна гімнастика при бронхіті та астмі по Стрельникової на відео

У комплексному лікуванні бронхіту може дати відмінні результати дихальна гімнастика. Вона допоможе зменшити дозування медикаментів, прискорити процес одужання. Гімнастика сприяє стимуляції руху війчастого епітелію та покращити реологічні якості бронхіальної слизу. Це у свою чергу допомагає швидко вивести з дихальних шляхів мокротиння і забруднення. Крім цього вправи допомагають активізувати приховані резерви респіраторної системи, прискорити процеси їх відновлення після хвороби і відновити вільне дихання. Відмінні результати дає гімнастика Стрельникової при бронхіті. Розглянемо, що вона собою являє.

Дихальна гімнастика Стрельникової при бронхіті

Дихальні вправи по Стрельникової допомагають при бронхіті, пневмонії та інших захворюваннях дихальних шляхів. Спочатку вправи були спрямовані на відновлення голова після травм у артистів і співаків, але згодом було з’ясовано, що регулярно виконується дихальна гімнастика допомагає одужати після бронхіту, полегшити стан при бронхіальній астмі і навіть серцевий напад.

Основи правильного дихання по Стрельникової наступні:

  • Потрібно робити активний короткий вдих і природний пасивний видих. Повітря вдихайте носом, здійснюючи коротке гучне і сильний рух, а видихайте через рот.
  • Дихальне рух і вдих повинні збігатися за часом.
  • Важливо дотримуватися ритмічність рухів у відповідності з ритмом маршу.
  • Дихальні вправи потрібно робити сидячи, стоячи або лежачи в залежності від стану хворого. З метою підвищення ефективності рекомендується виконувати їх на свіжому повітрі. Також можна робити вправи при ходьбі.
Дивіться також  Зарядка для шиї (шийного відділу хребта) - лікувальний відео