Диня для схуднення: користь і шкода, калорійність дієти і розвантажувальні дні

Використовується диня для схуднення? Її користь і шкоду для влаштовуються голодувань. Схеми розвантажувальних днів, дієт. Як вибрати стиглий овоч. Рецепти дієтичних страв. У серпні-вересні багато тішать себе соковитою, солодкою динею.

Використовується диня для схуднення? Її користь і шкоду для влаштовуються голодувань. Схеми розвантажувальних днів, дієт. Як вибрати стиглий овоч. Рецепти дієтичних страв.

У серпні-вересні багато тішать себе соковитою, солодкою динею. Вона відмінно втамовує спрагу в літню спеку, смачна і корисна для здоров’я. Багато жінок саме в цей період замислюються про те, а чи можна з її допомогою схуднути. З одного боку, усім знайомий її сечогінний ефект і низька калорійність. А з іншого, в ній так багато цукру і вуглеводів. Як вирішується ця дилема дієтологами і що вони радять?

Користь

У дині багато вуглеводів, незважаючи на її низьку калорійність (всього 38 ккал). Тому вважається, що для схуднення вона не придатна. Проте це помилкова думка. Вуглеводи в ній быстроусвояемые, не затримуються в шлунку, так і під час дієти дарують гарний настрій і додають сил, яких так не вистачає в такі періоди.

Якщо активно вживати її протягом кількох днів на сніданок і обід, а вечеря обмежити невеликою кількістю білкових продуктів, процес схуднення буде запущений, завдяки:

  • сечогінній ефекту, який не лише виведе з організму токсини, шлаки і інше сміття, а й надлишкову рідину, позбавляючи одночасно і від зайвої ваги, і від набряків;
  • бистроусвояемим вуглеводів і рослинної клітковини, які не дадуть голодувати навіть на монодієти;
  • оздоровлення мікрофлори шлунка;
  • збагачення організму корисними речовинами;
  • сприятливому впливу на нервову систему, поліпшенню настрою (при цьому, як правило, не спостерігається ефект компульсивного переїдання, коли кожну проблему хочеться заїсти чим-небудь);
  • прискоренню метаболізму на клітинному рівні, що, у свою чергу, запускає процес ліполізу.

Так що вердикт дієтологів однозначна: диню при схудненні є можна. Однак варто обмовитися, що від ожиріння вона не рятує. Її головна дія — сечогінний, тому максимум, що ви можете скинути — 3-5 кг. Не варто розраховувати на більший результат, щоб не розчаровуватися.

На замітку. Диня полегшує стан при таких захворюваннях, як атеросклероз, гіпертонія, анемія, інтоксикації, проблеми з травленням, нирками чи печінкою.

Дивіться також  Правильний режим для схуднення: харчування, тренування і розклад дня