Правильний режим для схуднення: харчування, тренування і розклад дня

Яким повинен бути правильний режим для схуднення: розписуємо харчування по годиннику, і тренування по днях. З урахуванням біологічних ритмів і графіка роботи. Кожна людина, і особливо той, що худне, хоч раз у житті намагався взяти під контроль власний час.

Яким повинен бути правильний режим для схуднення: розписуємо харчування по годиннику, і тренування по днях. З урахуванням біологічних ритмів і графіка роботи.

Кожна людина, і особливо той, що худне, хоч раз у житті намагався взяти під контроль власний час. Керувати ним — справжнє мистецтво, якому присвячено величезну кількість наукових досліджень. Їх результатами стали тайм-менеджмент, матриця Ейзенхауера, хронометраж, були розроблені ідеї хронофагов, прокрастинації, цейтноту. І в гонитві за здоровим способом життя, сучасні люди намагаються все це освоїти. Насправді все набагато простіше, і для складання розкладу дня не обов’язково вміти оперувати цими поняттями.

З’ясовуємо, яким повинен бути режим для схуднення, що він у себе включає, чи є від нього користь і чи можливо організувати його самостійно, без залучення фахівців і всіх цих незрозумілих термінів.

Дивіться також  Східні танці для схуднення: рекомендації, основні техніки, протипоказання