Диск для схуднення: ефективність, застосування, вправи

Як правильно використовувати диск для схуднення: особливості тренажера і рекомендації по його експлуатації. Комплекси вправ, які можна на ньому виконувати. Немає грошей на бігову доріжку або еліпсоїд? Або катастрофічно не вистачає місця у квартирі, щоб їх розмістити? В такому разі придбайте компактний і недорогий тренажер, які багато хто називає «сонечком».

Як правильно використовувати диск для схуднення: особливості тренажера і рекомендації по його експлуатації. Комплекси вправ, які можна на ньому виконувати.

Немає грошей на бігову доріжку або еліпсоїд? Або катастрофічно не вистачає місця у квартирі, щоб їх розмістити? В такому разі придбайте компактний і недорогий тренажер, які багато хто називає «сонечком». Використовуючи для схуднення диск, можна забути про підбір вправ для розминки і затримки на кожну тренування, так як він виконає цю функцію на «ура». Також дозволить розпрощатися не лише з зайвими кілограмами, але і жировими відкладеннями в найбільш проблемної частини тіла — на животі. Головне — знайти з ним спільну мову.

Опис

Диск здоров’я — це спортивний підлоговий тренажер компактних розмірів (діаметром близько 25 см), призначений для самостійних домашніх занять з метою відкоригувати проблемні місця і схуднути. Являє собою сполучені віссю два кола однакового діаметра, між якими знаходяться підшипники (один або кілька). Нижній виконує функцію опори і є статичним, а другий обертовий, що приводиться в рух ногами (в деяких варіантах руками) і дозволяє робити різні вправи, в основному — скручування корпусом.

Якщо раніше такий диск-тренажер виглядав як два металевих млинця, то сучасні технології дозволили удосконалити його. Зараз це спортивний снаряд, що виготовляється з міцних, але м’яких матеріалів, забезпечений електронними гаджетами і додатковими пристроями (наприклад, еспандером для одночасної тренування трицепсів і біцепсів).

Правила використання гранично прості: на обертовий диск встають обома ногами (класична поза) і починають рухи нижньою частиною тулуба в різні боки. Головне правило при цьому — верх тіла повинен бути нерухомий. Основне навантаження лягає на м’язи живота і ніг.

З історії. Перші тренажери такого типу мали назву «Грація», були розроблені і випущені у 50-х роках XX століття радянськими фахівцями. Тоді вони з’явилися практично в кожному будинку і стали проводитися навіть на Заході.

Дивіться також  Родзинки для схуднення: користь і шкода, правила вживання, рецепти