Спортивне харчування для схуднення: опис основних біодобавок та дієти

Можна використовувати спортивне харчування для схуднення? Багатогранність даного поняття: огляд найбільш ефективних добавок і особлива дієта для інтенсивних тренувань. Протеїнові і жиросжигающие біодобавки, прийняті в період інтенсивних тренувань, вже нікого не дивують.

Можна використовувати спортивне харчування для схуднення? Багатогранність даного поняття: огляд найбільш ефективних добавок і особлива дієта для інтенсивних тренувань.

Протеїнові і жиросжигающие біодобавки, прийняті в період інтенсивних тренувань, вже нікого не дивують. Їм приписують високу ефективність в нарощуванні м’язової маси і збільшення показників сили і витривалості. Разом з тим ведуться палкі суперечки про їх шкідливості та небезпечності для здоров’я (особливо для чоловіків) при неправильному або безконтрольному застосуванні. Зацікавилися ними і дієтологи, пропонуючи використовувати спортивне харчування для схуднення в рамках особливих дієт і тренувальних програм.

Що це таке

Спортивне харчування у першому значенні — особлива група біодобавок, випускаються для тих, хто веде активний спосіб життя, займається фітнесом, відвідує тренажерний зал. Може використовуватися в програмах для схуднення, що передбачають інтенсивні тренування.

Розробляється фізіологами і дієтологами на основі наукових досліджень. Являє собою концентровані суміші різних харчових елементів, оброблених для максимального засвоєння організмом. Склад підбирається дуже ретельно. Якщо звичайна їжа перетравлюється годинами, то добавки практично не вимагають витрат часу і зусиль на їх розщеплення і всмоктування. Володіють високою енергетичною цінністю.

При правильному застосуванні шкоди для здоров’я виключається. Спортивні препарати у вигляді Бадів є лише доповненням до основного раціону, а не заміною продуктів і прийомів їжі. З допінгом і ліками не мають нічого спільного.

Спортивне харчування в другому значенні — вживання продуктів і страв, утворене для рішення основних цілей різних видів спорту, білкова дієта, що визначається особливими принципами.

Дивіться також  Препарати для чищення печінки: ефективність, рейтинг кращих, огляд популярних