Ліпоєва кислота для схуднення: ефективність, як брати, дозування

Наскільки корисна ліпоєва кислота для схуднення: плюси і мінуси. Рекомендовані дозування, схеми прийому, тривалості курсу та особливі вказівки по застосуванню. Серед безлічі Бадів для зниження ваги особливе місце займає ліпоєва кислота.

Наскільки корисна ліпоєва кислота для схуднення: плюси і мінуси. Рекомендовані дозування, схеми прийому, тривалості курсу та особливі вказівки по застосуванню.

Серед безлічі Бадів для зниження ваги особливе місце займає ліпоєва кислота. Вона вже давно використовується для цієї мети і збирає більше позитивних, ніж негативних відгуків. Є потужним антиоксидантом, який благотворно впливає на роботу організму в цілому. А для препаратів, пропонованих для схуднення, це дуже цінна властивість. Так що варто витратити на неї свою увагу, час і гроші, якщо мета — схуднути без шкоди для здоров’я.

Що це таке?

Ліпоєва кислота — це лікарський препарат, що відноситься до вітаміноподібних речовин і володіє антиоксидантними властивостями. Зовні виглядає як кристалічний порошок, відтінок — світло-жовтий. На смак — гіркувата. У воді не розчиняється. В різних сферах і джерелах згадується під різними іменами: вітамін N, липоат, альфа-ліпоєва, ліпоєва кислота, АЛК, тиоктацид.

Як БАД і ліки випускається в таблетках, порошках, капсулах, концентратах і ін’єкційному розчині. Для схуднення можна використовувати будь-яку форму випуску.

У медицині призначається при інтоксикації шкідливими речовинами, різних захворюваннях печінки (жирової дистрофії, хронічних гепатитах, цирозі), діабеті (у складі комплексної терапії).

Цікавий факт. Медики називають вітамін N «еліксиром вічної молодості», тому що він є потужним антиоксидантом. Від всіх інших подібних речовин відрізняється тим, що виконує в організмі відразу дві омолоджуючі функції: бореться з вільними радикалами, захищає від них корисні речовини, рятуючи від окислення аскорбінову кислоту, токоферол, коензим Q10, глутатіон. На це жодне інше органічне з’єднання не здатне.

Дивіться також  Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки