Дієта 1 кг в день: як скинути 1 кг в день, чи це реально

Якщо вам терміново потрібно підкоригувати фігуру, щоб влізти в джинси або плаття, і не знаєте, як це зробити, то дієта 1 кг в день саме для вас. Ця система харчування, що сприяє екстреного схудненню, на сьогоднішній день є однією з самих нових і ефективних дієт.

Особливості дієти Мінус 1 кг в день”

Раціон дієти 1 кг в день максимально збалансований за поживними речовинами, тому під час цієї методики схуднення в тканини організму надходять всі необхідні корисні мікро – і макроелементи. Це означає, що організм людини буде худнути, а не виснажуватися.

Для того щоб отримати бажаний ефект, необхідно суворе дотримання низки вимог. Отже, під час дієти необхідно:

1. Суворе дотримання меню. Будь мінімальне відхилення від розробленого меню дієти зведе на нуль всі ваші старання.

2. Суворе дотримання режиму, розписаного в дієті, не пропускаючи прийоми їжі.

3. Харчуватися строго по годинах, зазначеним у методиці дієти. Якщо в якийсь із днів дієти стався збій графіка харчування, то в цей день слід зрушити виконання режиму, роблячи двогодинна перерва між прийомами їжі. І надалі постарайтеся не порушувати, адже від цього залежить, чи буде ваша фігура стрункою.

Дієта передбачає повне виключення цукру та солі з вашого раціону. Цукор слід виключити тому, що це легкі вуглеводи, які організм дуже легко засвоює і моментально відкладає їх про запас, а віддає потім з великими труднощами. Сіль затримує зайву рідину в клітинах і тканинах організму, тому її ми теж прибираємо з раціону харчування.

Крім напоїв, зазначених у меню, потрібно випивати велику кількість простої води без газу.

Головним позитивним моментом цієї системи є майже миттєвий результат, і ви самі переконаєтеся, що за день скинути 1 кг – реально.

Дивіться також  Дієта на фруктах для схуднення: які соки і фрукти можна при дієті

Якщо дієта тривала більше двох днів, то потрібно правильно вийти з цього режиму харчування. Суворо заборонено різко переходити на свій звичайний режим, оскільки є ризик не тільки повернути колишні кілограми, але і набрати більше того. Доповнювати раціон звичайними продуктами харчування потрібно поступово і дуже маленькими порціями. І одночасно зменшувати кількість рідини, поступово прибираючи, поки не зупиніться на 2 л в день.