Дієта 7 пелюсток: меню на кожен день (докладно на тиждень)

 

Дієта 7 пелюсток – оригінальна методика схуднення, яка приваблює вже тільки назвою, відразу викликаючи асоціації з чимось барвистим, яскравим і різноманітним. Вона дійсно допомагає худнути, причому, весело, легко і без особливих зусиль. Ця дієта – одна з варіацій дієти «шість пелюсток», запропонованої дієтологом Ганною Юххансон. Відмінність її тільки в наявності сьомого дня, який буде розвантажувальним. Він допоможе закріпити результати і стане своєрідним виходом з такого барвистого режиму.

Суть та принципи дієти

Дієта сім пелюсток ґрунтується на роздільному харчуванні. Тобто, білки потрібно вживати окремо від вуглеводів. Назва пов’язана з тим, що дотримуватися дієти потрібно буде протягом тижня. Кожен день потрібно їсти лише певний продукт.

Дні дієти не можна міняти місцями, оскільки ефективність дієти саме в конкретному чергуванні білків і вуглеводів.

Основні правила, на яких базується дієта пелюстки 7 пелюсток, наступні:

  • Рахувати калорії і навіть контролювати кількість з’їденого не потрібно. Головне – є саме той продукт, який пропонує меню дієти сім пелюсток.
  • Ні на їжу, ні у воду можна додавати цукор.
  • Не міняйте місцями дні дієти і не пропускайте жодні з них.
  • В якості побічного ефекту можуть виникнути запори. Допоможе звичайна вода. Пийте її з ранку натщесерце, а їжте тільки через півгодини після склянки води.
  • Крім води дозволяється пити зелений і неміцний чорний чай каркаде, відвари і настої трав – природно, всі без цукру. А ось від кави на час дієти рекомендується відмовитися.
  • Вживати їжу ви можете тоді, коли хочете, навіть пізно ввечері. Головне – їсти лише дозволені продукти.
  • Можна дати волю фантазії і готувати будь-які цікаві для вас страви на основі дозволених продуктів.
  • Щоб перенести дієту легше, можна намалювати семилепестковый квітка з пелюстками різних кольорів і кожен день відривати по одному – це зробить процес схуднення веселіше.
Дивіться також  Скільки калорій в чорниці, можна її використовувати для дієти

Розберемося з перевагами і недоліками дієти. Спочатку дієта пелюстка 7 днів хороша тим, що переноситься досить просто і не змушує нас голодувати на відміну від багатьох інших методик схуднення. Також вона дійсно результативною! Творець обіцяє втрату ваги до 10 кг Цифра ця, звичайно, буде залежати від вихідної ваги та особливостей організму, але схуднення в будь-якому випадку буде.

З недоліків слід відзначити те, що дієта має протипоказання. Втім, це стосується практично будь-якої системи схуднення. Не можна худнути таким способом вагітним жінкам, а також тим, хто страждає серйозними захворюваннями шлунково-кишкового тракту.