Дієта доктора Міркіна: правила, меню на 14 днів, рецепти

Безвуглеводна дієта доктора Міркіна — особлива система харчування з акцентом на психологію. Дізнайтеся її основні правила та умови для схуднення. Докладне меню на 14 днів і рецепти. Коротка характеристика дієти.

Безвуглеводна дієта доктора Міркіна — особлива система харчування з акцентом на психологію. Дізнайтеся її основні правила та умови для схуднення. Докладне меню на 14 днів і рецепти.

Коротка характеристика дієти. Тип: безвуглеводна. Тривалість: від 2 тижнів. Результати: 10 кг за 2 тижні. Складність: середня.

Безвуглеводна дієта доктора Міркіна ось вже 20 років не здає своїх позицій і входить в рейтинги найбільш ефективних систем живлення для стійкого зниження ваги. Популярності сприяє знаменитий «Клуб колишніх товстунів», створений автором цієї методики, який діє досі і продовжує повертати людей до повноцінного життя. За час його існування тисячі людей позбулися не тільки від ожиріння, але і від психологічної залежності від їжі. Якщо вам потрібен спосіб схуднення, перевірений роками і підтверджений реальними відгуками, він перед вами.

Дивіться також  Леовит для схуднення: програми харчування, меню і продукти для них