Як схуднути на 15 кг: кращі дієти, вправи і препарати

Кращі способи схуднення на 15 кг: докладний огляд дієт на різні терміни, опис найбільш ефективних вправ, ТОП-10 жиросжигающих препаратів. На 15 кілограм схуднути можна різними способами. Голодування, програми тренувань, курси лікування препаратами, різні процедури і навіть хірургічні операції — сучасні медицина, дієтологія надають широкий вибір способів.

Кращі способи схуднення на 15 кг: докладний огляд дієт на різні терміни, опис найбільш ефективних вправ, ТОП-10 жиросжигающих препаратів.

На 15 кілограм схуднути можна різними способами. Голодування, програми тренувань, курси лікування препаратами, різні процедури і навіть хірургічні операції — сучасні медицина, дієтологія надають широкий вибір способів. Але потрібно визначитися в термінах. Ви повинні розуміти, що зробити це за тиждень неможливо, навіть якщо будете всі 7 днів працювати на лісоповалі і нічого не їсти. Чим більше часу ви отмерите для даного процесу, тим безпечніше він буде для вашого здоров’я і тим менше ймовірність, що втрачені кілограми повернуться.

Пропонуємо короткий огляд декількох варіантів для різних термінів. Вибір за вами.

Дієти Мінус 15 кг»

Без дієти схуднути на 15 кг складно, хоча можливо. Для цього потрібно організувати правильне харчування і питний режим, виключити з раціону всі шкідливі продукти, нормалізувати розпорядок дня і регулярно займатися спортом. В результаті такої вагу можна скинути за 5 місяців за умови відсутності серйозних захворювань і віці до 40 років. Якщо ж для вас це занадто довгий термін без голодувань нікуди не дітися.

Дивіться також  Як вивести зайву рідину з організму для схуднення: трави, продукти, таблетки