Дієта Джиліан Майклс: меню і програма схуднення з Джиліан Майклс

Джиліан Майклс стверджує, що для ефективної боротьби із зайвими кілограмами необхідний комплекс з двох компонентів – фізичне навантаження і раціональне харчування. Слід зазначити, що дієта Джиліан Майклс – це саме харчування, а не голодування, раціональне, збалансоване, яке враховує фізичні навантаження під час тренувань.

Система правильного харчування від Джиліан Майклс

Ефективного схуднення не буде без зміни харчування. Автор розділила продукти харчування на три групи:

1. Корисні – морепродукти, нежирні сорти риби і м’яса, молоко та продукти з молока з низькою жирністю, зернобобові, горіхи, насіння, гарбуз, буряк, часник, овочі зеленого кольору, листя салату, зелень, фрукти, лимони, імбир, натуральні спеції, оцет тільки яблучний, олія оливкова.

2. З обмеженим вживанням – ковбаси та ковбасні вироби, жирні молоко та молокопродукти, тофу, квашені і солоні овочі, консерви і копченості з морепродуктів, кетчуп, майонез.

3. Шкідливі – продукція фастфудів, чіпси, маргарин, цукор, рис для суші, кондитерські та здобні вироби, напої та соки з цукром, приправи і сухі бульйони, що містять глутамат натрію, кава, алкоголь.

Меню дієти Джиліан Майклс складається з трьох основних прийомів їжі, тобто сніданку, обіду і вечері, а також одного перекусу між обідом і вечерею.

Дуже важливо не забувати випивати в день 2,5-3,5 л води.

Дивіться також  Ефективна дієта на три дні: рекомендації з білкової експрес дієти на 3 дні