Дієта Крістіана Бейла для схуднення і набору ваги з програмою тренувань

Що являє собою дієта Крістіана Бейла? Опис двох її варіантів — для схуднення і набору ваги. Вивчаємо меню на 1 день і 4-х денну програму тренувань. Люди вже звикли до фотографій тих, кому вдалося скинути велику кількість кілограмів за короткий термін, ось тільки мало хто довіряє таким історіям.

Що являє собою дієта Крістіана Бейла? Опис двох її варіантів — для схуднення і набору ваги. Вивчаємо меню на 1 день і 4-х денну програму тренувань.

Люди вже звикли до фотографій тих, кому вдалося скинути велику кількість кілограмів за короткий термін, ось тільки мало хто довіряє таким історіям. Але коли вдається схуднути якомусь відомому особі, це викликає захоплення і надихає на власні подібні подвиги. Зокрема, багатьох цікавить дієта Крістіана Бейла — актора, який вміє грати зі своєю вагою, збільшуючи і зменшуючи його до потрібних параметрів за рекордний час.

Про автора

Крістіан Карл Філіп Бейл (англ. Christian Charles Philip Bale)

Крістіан Бейл (нар. у 1974 році у Великобританії) — британсько-американський кіноактор, знімається у різних жанрах — від артхаусу до голлівудських блокбастерів. Відомий як виконавець ролей в трилогії про Бетмена, у фільмах «Боєць», «Машиніст», «Американський психопат», «Рятівний світанок», «Еквілібріум», «Термінатор» і ін. Є вегетаріанцем (не їсть м’ясо, але вживає рибу, молоко і яйця).

Для зйомок йому часто доводилося набирати, але скидати вагу, причому в досить короткі терміни. Трансформації його тіла не можуть не дивувати:

  • 2004 рік, для фільму «Машиніст» (роль Тревора Рєзніка) — мінус 28 кг за 4 місяці (з 83 до 55);
  • 2004, для «Бетмена», перша частина трилогії (головна роль супергероя) — плюс 45 кг за 5 місяців (з 55 до 100), але це був перебір, і акторові довелося скинути 14 кг за 2 місяці (з 100 до 86);
  • 2006, для фільму «Рятівний світанок» (роль Дітера Денглера) — мінус 24 кг (з 85 до 61);
  • 2008, для «Бетмен. Темний лицар» — плюс 22 кг (з 61 до 83);
  • 2010, для фільму «Боєць» (роль Діккі Еклунда) — мінус 17 кг (з 83 до 66);
  • 2012, для фільму «Темний лицар: Відродження легенди» — плюс 24 кг (з 66 до 90);
  • 2013, для кримінального трилера «З пекла» — мінус 24 кг (з 90 до 66);
  • 2013, для трагікомедії «Афера по-американськи» (роль Ірвінга Розенфельда) — плюс 26 кг (з 66 до 92);
  • 2017, для фільму «Суфлер» (роль Діка Чейна) — плюс 30 кг.
Дивіться також  Окрошка для схуднення: чи можна їсти, правила дотримання дієти і рецепти

За таких постійних і стрімких трансформацій тіла Крістіан Бейл витримує нескінченні зйомки, так як є одним із найбільш затребуваних акторів Голлівуду. Не дивно, що всі хочуть знати секрет її дієти, та він і не робить з неї таємниці, розкриваючи її в численних інтерв’ю і відеороликах.