Дієта Крістіана Бейла для схуднення і набору ваги з програмою тренувань

Що являє собою дієта Крістіана Бейла? Опис двох її варіантів — для схуднення і набору ваги. Вивчаємо меню на 1 день і 4-х денну програму тренувань. Люди вже звикли до фотографій тих, кому вдалося скинути велику кількість кілограмів за короткий термін, ось тільки мало хто довіряє таким історіям.

Що являє собою дієта Крістіана Бейла? Опис двох її варіантів — для схуднення і набору ваги. Вивчаємо меню на 1 день і 4-х денну програму тренувань.

Люди вже звикли до фотографій тих, кому вдалося скинути велику кількість кілограмів за короткий термін, ось тільки мало хто довіряє таким історіям. Але коли вдається схуднути якомусь відомому особі, це викликає захоплення і надихає на власні подібні подвиги. Зокрема, багатьох цікавить дієта Крістіана Бейла — актора, який вміє грати зі своєю вагою, збільшуючи і зменшуючи його до потрібних параметрів за рекордний час.

Про автора

Крістіан Карл Філіп Бейл (англ. Christian Charles Philip Bale)

Крістіан Бейл (нар. у 1974 році у Великобританії) — британсько-американський кіноактор, знімається у різних жанрах — від артхаусу до голлівудських блокбастерів. Відомий як виконавець ролей в трилогії про Бетмена, у фільмах «Боєць», «Машиніст», «Американський психопат», «Рятівний світанок», «Еквілібріум», «Термінатор» і ін. Є вегетаріанцем (не їсть м’ясо, але вживає рибу, молоко і яйця).

Для зйомок йому часто доводилося набирати, але скидати вагу, причому в досить короткі терміни. Трансформації його тіла не можуть не дивувати:

 • 2004 рік, для фільму «Машиніст» (роль Тревора Рєзніка) — мінус 28 кг за 4 місяці (з 83 до 55);
 • 2004, для «Бетмена», перша частина трилогії (головна роль супергероя) — плюс 45 кг за 5 місяців (з 55 до 100), але це був перебір, і акторові довелося скинути 14 кг за 2 місяці (з 100 до 86);
 • 2006, для фільму «Рятівний світанок» (роль Дітера Денглера) — мінус 24 кг (з 85 до 61);
 • 2008, для «Бетмен. Темний лицар» — плюс 22 кг (з 61 до 83);
 • 2010, для фільму «Боєць» (роль Діккі Еклунда) — мінус 17 кг (з 83 до 66);
 • 2012, для фільму «Темний лицар: Відродження легенди» — плюс 24 кг (з 66 до 90);
 • 2013, для кримінального трилера «З пекла» — мінус 24 кг (з 90 до 66);
 • 2013, для трагікомедії «Афера по-американськи» (роль Ірвінга Розенфельда) — плюс 26 кг (з 66 до 92);
 • 2017, для фільму «Суфлер» (роль Діка Чейна) — плюс 30 кг.
Дивіться також  Як зменшити апетит, щоб схуднути: найпростіші способи і кращі засоби

За таких постійних і стрімких трансформацій тіла Крістіан Бейл витримує нескінченні зйомки, так як є одним із найбільш затребуваних акторів Голлівуду. Не дивно, що всі хочуть знати секрет її дієти, та він і не робить з неї таємниці, розкриваючи її в численних інтерв’ю і відеороликах.

Основні принципи дієти

У Крістіана Бейла є дві дієти. Одну він використовує при схудненні, іншу для набору ваги.

Низькокалорійна

Одна з найбільш жорстких систем живлення, яка тільки існує.

 • Добова калорійність раціону знижується до 250 ккал і не перевищує 400 ккал.
 • Одноманітне меню, яке не змінюється день у день, поки не будуть досягнуті бажані результати.
 • Продукти: чорна кава без цукру, яблука, консервований тунець у власному соку (без додавання олії), чиста питна вода.
 • Обов’язковий прийом ретельно підібраного вітамінно-мінерального комплексу.
 • Плюс до дієти щоденні інтенсивні тренування.
 • Ніяких силових вправ, тільки кардионагрузки, розтяжка, ізометрична гімнастика, аеробіка, біг на далекі відстані.

Лікарі попереджають, що дієта при тривалому дотриманні небезпечна для здоров’я, може призвести до виснаження, анорексії, психічних розладів та інших ускладнень. Це не порожні слова: сидячи на такому раціону, актор під час зйомок неодноразово втрачав свідомість, забував роль, не міг сконцентруватися на грі. Були ситуації, коли йому доводилося лежати, щоб відновитися для продовження роботи. Однак день у день він все одно їв тільки тунця з яблуками і регулярно займався спортом.

Висококалорійна

Повною протилежністю низькокалорійної є високовуглеводна дієта Крістіана Бейла, яку він використовує, коли режисер нової ролі вимагає терміново набрати вагу.

 • Добова калорійність раціону підвищується до 2500-3000 ккал.
 • Меню відрізняється різноманітністю і відносної збалансованістю: упор робиться на білки (для нарощування м’язової маси, не менш 250 г в добу) і вуглеводи (для отримання енергії, 300 г на добу).
 • Основні продукти: яйця, риба, молоко як джерела білків; крупи, макарони, фрукти і овочі в якості вуглеводів.
 • Щоб поправитися для останнього фільму, він дозволяв собі навіть фастфуд.
 • Прийоми їжі — кожні 2-3 години.
 • Доповненням до дієти служать регулярні інтенсивні тренування.
 • До кардионагрузкам додаються силові вправи для нарощування м’язової маси, причому роботі з «залізом» віддається перевага.
Дивіться також  Турбофит для схуднення: склад, як правильно приймати, протипоказання

Програма тренувань

Жодного дня відпочинку. Після дня кардионагрузок — повторення всієї схеми з самого початку.

Безперечною перевагою обох дієт є їх ефективність. Актор власним прикладом показав, як можна всього за 4 місяці скинути 30 кг, а потім так само швидко повернути їх. Але при цьому не можна забувати і про їх явному недоліку — небезпеки для здоров’я. Потрібно розуміти, що зірка такої величини може дозволити собі особистих дієтологів, тренерів і лікарів, які регулярно відстежують стан його здоров’я і допомагають реабілітуватися після таких «американських гірок» з вагою.

Трансформації тіла Крістіана Бейла: «Машиніст, 2004 р» (55 кг); «Бетмен, 2005 р» (86 кг); «Афера по-американськи, 2013 р» (92 кг)

Багато фанатів Бейла пробували практикувати його дієту для схуднення. У більшості випадків такі спроби закінчувалися зривами. Інші потрапляли в лікарню з шлунковими і психічними розладами. Без постійного контролю з боку фахівців таку систему харчування і тренувань самостійно практикувати категорично не рекомендується.

Зразкове меню

Для схуднення

Меню на 1 день для низькокалорійної дієти Крістіана Бейла не зазнає ніяких змін. На такому раціоні доведеться сидіти, поки не досягнете потрібного результату. Вивчіть і здивуєтеся, яка сила волі повинна бути у людини, щоб 3 місяці сидіти на яблуках і консервованому тунці.

Для набору ваги

Меню на 1 день для високоуглеводной дієти можна змінювати у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями. Головне — дотримуватися співвідношення БЖУ, роблячи упор на білки і вуглеводи.

Крістіан Бейл — голлівудський актор, відомий багатьом не тільки як Бетмен, але і як людина, що вміє керувати власною вагою. Трансформації його тіла виглядають неймовірно: дивлячись на її фотографії в різних ролях, здається, що це зовсім різні люди. Він власним прикладом продемонстрував, що його дієти і системи тренувань — робочі схеми, от тільки навряд чи хто наважиться повторювати рекорди зірки.

Дивіться також  Музика для схуднення: вплив на організм, рекомендовані треки, способи використання

Хочете дізнатися, як худнуть зоряні актриси? Про це в нашій статті: «Голлівудська дієта».