Дієта мінус 10 кг: ефективна швидка яблучна дієта мінус 10 кг

Шанс позбавитися від зайвої ваги за тиждень дуже привабливий, при цьому не відчуваючи нескінченного гризе почуття голоду. Якщо потрібно терміново скинути вагу, а часу катастрофічно мало, то яблучна дієта прийде на допомогу і вирішить питання, як скинути 10 кг і оздоровити організм.

 

Яблука – улюблені всіма дари природи. Для підтримки здоров’я і красивої фігури потрібно щодня вживати цей диво-продукт. Яблучка містять не тільки необхідні для організму вітаміни, але і природну клітковину, тобто пектин.

Пектинова, вона ж яблучна дієта, здатна творити чудеса. Пектин сприяє регуляції діяльності кишечника, налагоджує процес всмоктування їжі, благотворно впливає на кишкову флору. Функцією пектинів є адсорбация жирів і токсичних речовин. Їх діяльність спрямована на те, щоб вивести радіонукліди і застояне холестерин. Детальніше про пектині дивіться у відео нижче.

 

Простими словами, пектин є прекрасним жіросжігателя, адже природна клітковина має властивість делікатно очищати організм від токсинів, шлаків і жирів, откладывающихся довгі роки у непридатних для цього місцях. Провівши ряд досліджень, фахівці виявили цікаву закономірність: чим більше ми споживаємо пектинових волокон, тим швидше виводяться жири.

 

Як обчислити, скільки ви з’їли пектинових волокон за день? На жаль, ніяк.

Проте, якщо дотримуватися склад і норми харчування і готувати страви зі спеціального меню, вага буде убавляться на 1-1,5 кг щодня протягом всього курсу дієти. І вам не потрібно буде вираховувати кількість з’їденого пектину, це виконали за вас дієтологи, складаючи меню і рецепти для яблучної дієти мінус 10 кг, які представлені у відео нижче.

  

Хоч і виглядає меню досить жорстко, але боятися абсолютно нічого. Після семи днів суворого дотримання цієї ефективної дієти, мінус 10 кг зайвої ваги вам будуть забезпечені, а це того варто. Особливістю дієти є і те, що крім яблук можна їсти буряк і моркву, в цих овочах теж міститься пектин.

Дивіться також  Дієта при подагрі в ногах: антипуриновая дієта і правильне харчування при цій хворобі