Дієта на 10 днів для схуднення: найкраща і найефективніша дієта на 10 днів, сувора і проста дієта

Наближається поїздка на море… Як же хочеться бути чарівною в улюбленому купальнику на пляжі, похизуватися на дискотеці в новому карколомному платтячко. Але є одна проблема – зайві кілограми, і з їхньої вини в улюблені речі влізти немає можливості. Ну, нічого страшного немає, адже є ефективна дієта на 10 днів для схуднення.

Рекомендації для даної дієти

Перед тим, як сісти на дієту, фахівці з харчування рекомендують проконсультуватися з лікарем. Десятиденна дієта відноситься до експрес-дієт. За короткий час реально скинути до 10 кілограмів і це, звичайно, здорово.

Існує безліч варіантів, коли за цей час можна розлучитися з великою кількістю кілограмів, але це шкідливо для здоров’я. Оптимально, без особливого збитку для здоров’я, можна втрачати вагу не більше одного кілограма за один день.

Даний режим харчування дуже популярний, так як втрата зайвих кілограмів не завдає великої шкоди здоров’ю, і разом з тим вона досить ефективна. Рекомендується в період дотримання експрес-дієти приймати вітамінні препарати.

Але якщо не змінити в подальшому свій звичний режим харчування та меню, то втрачені кілограми, на жаль, можуть повернутися. У період суворої дієти організм очищається, з’являється звичка правильно харчуватися, що дуже важливо в подальшому.

Дивіться також  Жорстка дієта для швидкого схуднення: меню і рекомендації по правильному веденню дієти