Дієта на висівках для схуднення: меню, рецепти, протипоказання

Чим корисна дієта на висівках для схуднення і здоровя в цілому? Дізнаємося її плюси і мінуси. Таблиця з примірним меню на тиждень і рецепти зорієнтують в раціоні. Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна, низькожирова.

Чим корисна дієта на висівках для схуднення і здоров’я в цілому? Дізнаємося її плюси і мінуси. Таблиця з примірним меню на тиждень і рецепти зорієнтують в раціоні.

Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна, низькожирова. Тривалість: 3, 7, 10, 14, 21 день. Результати: 3-10 кг. Складність: середня.

Не всі голодування однаково шкідливі для здоров’я. Наприклад, дієта на висівках знижує рівень цукру і холестерину в крові, очищає організм і приводить в порядок травлення. Але, якщо вона така корисна, чому далеко не всі рвуться її випробувати? Вся справа в тому, що у неї теж є мінуси, починаючи від не дуже приємного смаку необроблених злаків і закінчуючи побічними ефектами при їх безконтрольному вживанні.

Механізм схуднення

За тиждень дієта з висівками дозволяє схуднути на 3-4 кг, запускаючи в організмі процеси, що працюють на зниження ваги:

  • усунення проблем з травленням;
  • зниження цукру і холестерину в крові;
  • чистка організму від зашлакованості;
  • прискорення метаболізму;
  • розбухаючи в шлунку, клітковина створює відчуття насичення на 4-5 годин.

Якщо вам потрібна короткострокова дієта для схуднення з користю для здоров’я і збалансованим раціоном, вибирайте висівки — при їх грамотному використанні реалізуєте всі ці цілі на 100%.

На замітку. Дюка у своїй знаменитій дієті пропонував щодня з’їдати по 2 чайних ложки висівковий борошна, щоб поліпшити результати схуднення.

Дивіться також  Килимок для фітнесу: види, критерії вибору, як зробити своїми руками