Полісорб для очищення організму та схуднення: інструкція по застосуванню, аналоги

Причини, по яким для очищення організму варто вибрати саме Полісорб. Плюси і мінуси, переваги перед аналогами. Кілька схем застосування та таблиця дозувань. Не так давно в аптеках зявився новий ентеросорбент — порошкоподібний препарат Полісорб.

Причини, по яким для очищення організму варто вибрати саме Полісорб. Плюси і мінуси, переваги перед аналогами. Кілька схем застосування та таблиця дозувань.

Не так давно в аптеках з’явився новий ентеросорбент — порошкоподібний препарат Полісорб. Тоді здавалося, що серед величезної конкуренції він загубиться і не витримає жодне порівняння з такими «китами» в цій ніші, як активоване вугілля або Ентеросгель. Але в 2017 році компанії, яка його випускає, виповнилося 20 років, а попит зростає.

Згідно з опитуваннями, багато покупців використовують його не як ліки від отруєння, а для схуднення та очищення організму. Виявилося, що інформація, заявлена виробниками в рекламі, підтвердилася і науково, і на практиці: адсорбуючі властивості Полисорба набагато краще, ніж у його аналогів. Тому варто дізнатися всі нюанси позбавлення від шлаків і токсинів з його допомогою.

Дивіться також  Правила схуднення від дієтологів і зірок, для жінок і чоловіків