Очищення організму харчовою содою: особливості, як правильно пити, рецепти

Як правильно пити соду для очищення організму в домашніх умовах. Подбайте про зручну для себе схему застосування і рецепт. А також зясуйте яких побічних ефектів побоюватися. Сода або, по-науковому, гідрокарбонат натрію (бікарбонат) в поданні не потребує.

Як правильно пити соду для очищення організму в домашніх умовах. Подбайте про зручну для себе схему застосування і рецепт. А також з’ясуйте яких побічних ефектів побоюватися.

Сода або, по-науковому, гідрокарбонат натрію (бікарбонат) в поданні не потребує. Їй користується практично будь-яка жінка в господарстві: то плиту з раковиною потрібно відмити, то зробити тісто більш пишним і пухким. А в медицині немає кращого засобу від опіків та зниження кислотності шлункового соку. Особливий інтерес представляють методики, що пропонують влаштовувати з її допомогою очищення організму.

Дія

Чому взагалі комусь прийшла в голову ідея організовувати чистку організму содою, тоді як в медицині є величезна кількість ліків-сорбентів і антидотів, які відмінно справляються з цим завданням? Виявляється, це засіб теж має яскраво виражені детоксикаційні властивості та звільняє органи від зашлакованості нітрохи не гірше. При правильному застосуванні гідрокарбонат натрію здатний:

  • вивести зайву рідину;
  • позбавити організм від паразитів (про інших методах читайте за посиланням);
  • наситити кров киснем, надаючи очищаючу дію на судини;
  • нейтралізувати кисле середовище, що сприяє розмноженню патогенних організмів;
  • полегшити стан при радіаційному опроміненні;
  • перешкоджати розмноженню мікробів;
  • прочистити кишечник;
  • регулювати кислотно-лужний баланс;
  • прибрати мокротиння з легких.

Так що харчова сода в плані очищення організму не поступається сертифікованим аптечним сорбентів. Але при цьому необхідно пам’ятати, що це не лікарський препарат, а народне засіб. Відповідно, і ставлення офіційної медицини до такого її застосування дуже неоднозначне. Весь цей перелік корисних властивостей — результати особистого досвіду тих, хто влаштовував подібні процедури, а також припущення, не підтверджені науково — не більш того.

Дивіться також  Gardenin FatFlex для схуднення: склад, як брати, побічні ефекти