Дієта на воді та яблуках: як схуднути за допомогою води з лимоном і свіжих яблук

На сьогоднішній день дієта на воді та яблуках займає лідируюче положення серед усіх аналогічних способів схуднення. Плодами яблунь ласували ще в давнину, і з тих пір вони так і залишаються найбільш поширеними фруктами. Застосовують У яблучно-водну дієту відбувається відновлення процесу травлення, чистка організму, покращення кольору шкіри обличчя.

Вищевказана дієта належить до типу «моно дієт», а це означає, що кілька днів вживаються в якості їжі тільки яблука і вода. Перед її початком потрібно пройти підготовчий період, який полягає у зменшенні калорійності їжі і поступовий перехід на легко засвоюється їжу.

Дієта з допомогою води і яблук хороша в лікувальних цілях: при атеросклерозі, гіпертонії і різних серцевих болях, підвищеній ламкості судин. Два яблука в день знижують рівень холестерину на 16%.

У період дієти добова норма яблук має бути не більше двох кілограмів. Їх вживають у найрізноманітніших видах: запікають, їдять сирими, готують салати, пюре і т. д. Деякі люди не можуть їсти яблука в сирому вигляді з-за метеоризму, в цьому випадку краще вживати їх запеченими або у вигляді пюре.

Дивіться також  Ефективна дієта на три дні: рекомендації з білкової експрес дієти на 3 дні