Дієта на воді та яблуках: як схуднути за допомогою води з лимоном і свіжих яблук

На сьогоднішній день дієта на воді та яблуках займає лідируюче положення серед усіх аналогічних способів схуднення. Плодами яблунь ласували ще в давнину, і з тих пір вони так і залишаються найбільш поширеними фруктами. Застосовують У яблучно-водну дієту відбувається відновлення процесу травлення, чистка організму, покращення кольору шкіри обличчя.

Вищевказана дієта належить до типу «моно дієт», а це означає, що кілька днів вживаються в якості їжі тільки яблука і вода. Перед її початком потрібно пройти підготовчий період, який полягає у зменшенні калорійності їжі і поступовий перехід на легко засвоюється їжу.

Дієта з допомогою води і яблук хороша в лікувальних цілях: при атеросклерозі, гіпертонії і різних серцевих болях, підвищеній ламкості судин. Два яблука в день знижують рівень холестерину на 16%.

У період дієти добова норма яблук має бути не більше двох кілограмів. Їх вживають у найрізноманітніших видах: запікають, їдять сирими, готують салати, пюре і т. д. Деякі люди не можуть їсти яблука в сирому вигляді з-за метеоризму, в цьому випадку краще вживати їх запеченими або у вигляді пюре.

Чим же вони такі хороші?

Яблука надзвичайно корисні, відмінно зберігаються весь рік, їх просто перевозити. В одному яблуці з шкіркою міститься до 3,5 м волокон, що становить більше 10% добової норми волокон. Молекули волокон, прикріплюючись до холестерину, транспортують його з організму, запобігаючи закупорку судин.

Ні для кого не секрет, що яблука – це джерело корисних мікроелементів: заліза, калію, натрію, фосфору, цинку, кальцію. Зелені сорти плодів яблуні рекомендують їсти при залізодефіцитній анемії. У плодах цього чудового фрукта присутні такі вітаміни, як А, В1, В3, РР, С.

Дивіться також  Дієта при виразковому коліті кишечника: як можна вилікувати це захворювання дієтою

А в 100 грамах цього фрукта стримається всього 47 калорій. Недарма в англійців існує приказка: «З’їдаючи одне яблуко в день, ви залишите вашого лікарі без роботи». Так що треба робити висновок, що яблука дуже корисні не тільки для зменшення надлишків жиру, але і для отримання корисних речовин для здоров’я.

Кому яблука принесуть не користь, а шкоду?

Як і всі дієти, яблучно-водна має свої заборони. При наявності гастриту з підвищеною кислотністю, виразки шлунка, біль у шлунково-кишковому тракті її краще не застосовувати, так само, як і на дієту лимонної воді. Але якщо, не дивлячись ні на що, дуже хочеться, то, в крайньому випадку, плоди потрібно застосовувати тільки солодкі.

У випадках, коли організм не переносить яблука, краще спробувати інший варіант дієти, в іншому випадку користь від неї буде мінімальною.

 

Яким має бути меню?

У даній статті пропонується два види меню яблучно-водної дієти. Любителям яблук, які можуть вживати їх цілими днями і готові «сидіти» на даному режимі тиждень, рекомендується наступне:

У перший і сьомий день вживаємо один кілограм яблук. У другий, п’ятий і шостий – їмо півтора кілограма плодів. На третій і четвертий день вага з’їдених яблук збільшувати до двох кілограмів.

Обов’язковою умовою в цьому меню є необхідність випивати перед кожним вживанням яблук по склянці чистої питної води. Якщо переносити дієту стає дуже важко, то після четвертого дня можна додати до яблук по одному дієтичного хлебцу.

Другим варіантом буде дієта на три дні. Для різноманітності раціону фрукти готують в різних варіаціях, при цьому кількість яблук можна використовувати до двох кілограмів у день, а води не обмежена.

Дивіться також  Кавуновий розвантажувальний день: очищення організму кавуном, сприяє схудненню,

Сніданок: яблука запекти в духовці.

Обід: свіжі фрукти.

Полуденок: яблучне пюре з варених яблук.

Вечеря: потерти яблучко на тертці.

Якщо ні одна з цих дієт не принесли бажаного результату, і є бажання скинути ще кілька зайвих кілограмів, не завадить через пару тижнів «посидіти» на дієті на мінеральній воді з лимоном.

Відео-матеріали по темі статті