Дієта тиждень: меню на кожен день, поради, як витримати питної день

Меню дієти «тиждень», як випливає з назви, розрахована на 7 днів (власне дієта – 6 днів, а останній – вихід з неї). Результат дійсно є, але зберегти його надовго майже напевно не вийде. Вона підійде як надзвичайний захід перед урочистою подією, коли потрібно злегка підкоригувати фігуру.

За такий термін можна позбутися тільки від 2-3 кг зайвої ваги. Не вірте відгуками типу: «Дієта «неділька» – просто супер, я скинула 10 кг, і сама не помітила, як – все було дуже легко».

Негативних відгуків про дієту вистачає. По-перше, жоден фахівець ніколи не порекомендує випробувати таке на собі. По-друге, дуже небагато витримують її до кінця – з-за вкрай убогого і одноманітного раціону різко погіршується самопочуття, постійно переслідує відчуття голоду.

Якщо ви страждаєте гіпотонією, вегето-судинною дистонією, мігренню, запамороченнями, будь-якими хворобами шлунково-кишкового тракту і нервової системи така дієта вам категорично протипоказана.

Для тих, кому поставлений діагноз «ожиріння», така дієта теж неефективна. Втрачені 2-3 кг не зіграють ролі, і вони швидко наберуться після повернення до звичного раціону. Таким людям потрібна дієта не як екстрене засіб, а як спосіб життя.

Дивіться також  Дієта однієї тарілки: правило тарілки здорового харчування для схуднення