Дієти для схуднення після 45 років: як поліпшити обмін речовин

У віці близько 45 років жінка досягає і фізіологічної та соціальної зрілості. Хоча вона вже досить мудра, виглядати вона може ще цілком привабливо. Якщо 45-річна дама стежить за собою, за своїм здоров’ям, харчуванням і способом життя, вона може виглядати не гірше, ніж дівчата до 30 років. Однак потрібно розуміти, що організм з часом перебудовується на інший режим роботи, більш повільний. Гормони, які відповідають за ряд фізіологічних процесів, стають менш активними. Звідси і уповільнення обміну речовин, через якого багато жінок після 45 років починають набирати вагу. Правильні дієти для схуднення після 45 років допоможуть зберегти привабливу фізичну форму і в цьому віці.

Загальні принципи схуднення після 45 років

Зайва вага завжди є ударом для організму, причому, чим більше людині років, тим більш шкідливим може бути його наявність. Зайві кілограми можуть спровокувати різні захворювання, у тому числі і інсульту, інфаркту, діабету і так далі. Тому з проблемною потрібно боротися. Загальні рекомендації щодо того, як схуднути після 45 років жінці, будуть наступними:

  • Потрібно раціоналізувати харчування.
  • Приділяйте достатньо уваги прогулянкам на свіжому повітрі.
  • Корисна фізична активність: басейн, йога, оздоровча гімнастика.
  • Важливо стежити за своїм здоров’ям, регулярно відвідувати лікарів – це допоможе запобігти різні захворювання, які можуть порушити не тільки обмін речовин, але й роботу всього організму.
Дивіться також  Гарбузова дієта для схуднення: 10 днів -10 кг