Домашні вправи для рук: щоб не висіла шкіра – для жінок

Звикли купувати сукні з рукавами мінімум до ліктя? Боїтеся відкритих сарафанів як вогню? Спробуємо вгадати: вас не влаштовує, як виглядають ваші руки. Точніше, верхня їх частина — там, де з віком або з-за різкого схуднення зрадницьки обвисає шкіра.

Пропонуємо оголосити бій цій проблемній зоні прямо зараз! У нашій статті зібрані найбільш корисні вправи для підтяжки рук в домашніх умовах, які ми змогли знайти на просторах інтернету. Ваше завдання — вивчити та застосувати на практиці!

Кілька порад перед тренуванням

Відразу, поки не забули — кілька важливих нюансів, як виконувати вправи від в’ялості рук:

  • Працювати плавно, без різких рухів і ривків. Це важливо: таким чином м’яз не тільки прокачается, але і розтягнеться, завдяки чому руки придбають красиву форму.
  • Стежити за диханням: видих — у момент м’язового зусилля.
  • Тренуватися три-чотири рази на тиждень.
  • Повторювати кожну вправу по п’ятнадцять разів, робити два підходи з хвилинною перервою.

Вправи для біцепсів рук — для жінок, готових працювати над собою

Відмінна тренування, яка допоможе в досить стислі терміни підтягнути трицепс. Щоб побачити перші результати, досить регулярно займатися буквально пару тижнів.

Комплекс складається з п’яти вправ для внутрішньої частини рук. Виконувати їх можна в будь-якому порядку, але обов’язково в повну силу!

Розводимо руки

Вправа дуже просте, але при цьому неймовірно корисне. А головне його достоїнство — можна робити практично де завгодно, головне — мати при собі гантелі. Або будь-які інші предмети, які можна використовувати в якості гантельок. Наприклад, пляшечки з піском або водою.

Виконується просто, як все геніальне. Потрібно стояти рівно і стійко, злегка розставивши ноги. В кожній руці — по імпровізованій або гантелі. Необхідно винести прямі руки спочатку вперед, потім убік і після вниз. Все це робиться не поспішаючи, на два рахунки. Повторити потрібно не менше п’ятнадцяти разів. Навантаження можна і потрібно поступово збільшувати.

Дивіться також  Фейсліфтінг з Галиною Дубініної: відео для обличчя

Отжимаемся біля стільця

Який інвентар потрібно для виконання цієї вправи для підтяжки рук, зрозуміло з самої назви. До речі, на перших порах стілець можна поставити впритул до стіни, щоб він не рухався.

Схема виконання така. Потрібно повернутися до снаряду спиною, руки завести назад і поставити на сидіння. Плечі — прямо, сідниці — як можна ближче до стільця. Ногами зробити один-два кроки вперед.

Вдихаючи, потрібно присісти як можна більш глибоко. Видихаючи — повернутися у вихідне положення. Щоб ускладнити вправу, ноги можна розпрямити.

Отжимаемся на боці

Цей варіант вправи від обвислих рук — складний, але дійсно ефективний. Тому доведеться як слід попітніти, якщо хочете, щоб ваші ручки були красивими.

Як робити? Все просто: потрібно сісти на підлогу, але не всієї попою, а тільки однією стороною. Ноги зігнути в колінах, щоб вони були перпендикулярні іншому тілу. Одна рука знаходиться на потилиці, інша використовується в якості точки опори. Спина — максимально рівна.

Далі — віджимання, але на одній руці. Тобто потрібно опускатися вниз на ту руку, яка служить опорою. Виконувати рухи потрібно як можна повільніше. Всього — п’ятнадцять повторів на кожну руку.

Отжимаемся лежачи

Що таке віджимання і як їх правильно виконувати, напевно, знають всі наші читачі. А ті, хто не обізнаний в цьому питанні, можуть почерпнути корисну інформацію тут.

Виконувати потрібно класичні віджимання на носках або колінах, з однією умовою — лікті не розводяться в бік, а як можна щільніше притиснуті до корпусу. Повторити потрібно, за традицією, як мінімум півтора десятка разів.

Отжимаемся на боці на іншій руці

Відмінна вправа для жінок: для гарних рук і для ідеального животика одночасно. Сенс — той же, що і при попередньому бічному віджиманні, тільки в цей раз використовується протилежна рука. Лежати на боці, ноги — в струнку, нижня рука обіймає живіт, верхня — упирається у підлогу. Саме її і потрібно згинати, роблячи віджимання. По можливості зробити п’ятнадцять повторів.

Дивіться також  Як схуднути в литках ніг: вправи, масажі, обгортання

Ще пару чудових вправ для рук, щоб не висіла шкіра

  • Класне вправа для в’ялих рук — для жінок, які люблять працювати з гантелями. Точніше, в даному випадку з однією. Так-так, нам потрібна одна гантель з відносно великою вагою. Її потрібно тримати обома руками. Виконуючи вправу, необхідно завести гантель за голову, згинаючи руки в ліктях, щоб ті дивилися в стелю. А потім — розігнути руки, тримаючи при цьому передпліччя перпендикулярно підлозі. Важливо: руки потрібно тримати близько до голови, а руху весь час виконувати по одній і тій же траєкторії.
  • Проста і всім давно відомий, але від цього не менш ефективна вправа. Все, що потрібно — гантелі вагою до трьох кілограмів. Їх потрібно взяти зворотним хватом, руки — вгору, руки — трохи вперед, спина прямо. Завдання наступна — направляти гантелі до грудей, згинаючи руки в ліктях.

Ну і, нарешті, вправи від в’ялості рук для жінок в самому зручному форматі — відеоуроку. Просто повторюйте рухи за тренером!

І ще два класних відео. Одне — для тих, у кого під рукою немає ніякого спортивного інвентарю:

Друге — для шанувальників вправ з гантелями:

Забудьте, що таке обвисла шкіра на руках — вправи, які ми підібрали, допоможуть вирішити цю проблему раз і назавжди. І бігом в магазин, за сарафаном з відкритими плечима!