Дробове харчування для схуднення: меню на місяць, тиждень – таблиця

Є до шести разів на день і худнути – реально? Так, якщо мова йде про дробовому харчуванні. Що ж це за звір такий і чим він корисний для нас, тих, що худнуть, ми вже розповідали. Але основні його принципи не гріх і повторити – щоб вся потрібна інформація була у вас під рукою. А ще ми складемо для вас таблицю дробового харчування з меню на тиждень та місяць. Але про все – по порядку!

Що являє собою дробове харчування?

Перш, ніж поговорити про зразкову меню для дробового харчування для схуднення, коротко розповімо, що взагалі являє собою ця система і чим вона хороша.

Не будемо втомлювати вас складними термінами. Все просто: меню при дробовому харчуванні має складатися приблизно з п’яти-шести прийомів їжі. Тобто їсти треба приблизно кожні три-чотири години (ніч, зрозуміло, не в рахунок). Порції повинні бути невеликими – це теж дуже важливо. Ідеально, якщо вона буде дорівнює обсягу склянки (це приблизно 250 грам).

Добове споживання калорій при цьому має поступово знижуватися до позначки 1200-1600 ккал. Співвідношення ж білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів (особливо клітковини) теж має дотримуватися досить суворо. Але важко буде лише спочатку – потім контролювати ситуацію стане набагато простіше.

Ефект від такого режиму є: помітно поліпшується метаболізм, стан ШКТ та печінки, усуваються наслідки неправильного харчування – діарея, нудота, важкість у животі, здуття, спазми і коліки. Ну і, звичайно, йде зайва вага. Якщо строго дотримуватися меню дробового харчування місяць, можна розлучитися з 5-7 кілограмами. Результати за півроку «дієти» ще більш приголомшливі – схил до 20 кілограм!

Дивіться також  Скільки калорій в полуниці свіжої та замороженої, чим вона корисна