Ефективна дієта на 10 днів: меню, варіанти

Схуднути швидко і ефективно – мрія багатьох жінок. Тоді на допомогу приходять різні дієти. Особливо популярні серед населення експрес-дієти, які завжди досить суворі, але, тим не менш, дійсно результативні. Для тих, кому потрібно скинути трохи більше, ніж пару кілограмів, підійде дієта 10 днів. Вона представлена в різних варіаціях і вважається менш жорсткої, ніж системи схуднення, розраховані на три або п’ять днів. Але обмежень буде достатньо, і починати дієту варто лише в тому випадку, якщо ви готові до них. Давайте розглянемо докладніше, як же можна схуднути за 10 днів.

Основні принципи дієти десятиденної

Сама популярна дієта на 10 днів ґрунтується на білках, тобто, вона може вважатися низкоуглеводной. Тому вона підійде тим, хто любить білкові продукти. Вуглеводи в дієті будуть, але їх буде мало – не більше 20 грам на добу. Харчуватися потрібно часто і невеликими порціями.

Працює дієта так само, як і інші білкові. Не отримуючи вуглеводну підживлення, організм посилено спалює жирову тканину, насичуючи організм енергією. При цьому нормалізується рівень глюкози і поліпшується самопочуття. Меню дієти розроблено так, щоб не страждали від слабкості і постійного відчуття голоду.

Експрес дієта на 10 днів припускає, що кожен день ви будете починати зі склянки води натщесерце. Можна додати трохи лимонного соку. Виключається смажена їжа, продукти готуються на пару, в духовці або на грилі. Якщо без смаження не обійтися, то робити це потрібно тільки на оливковій олії. М’ясо треба їсти з овочами в співвідношенні 2:1. Також важливо пити щодня по два літри води. Але робіть це не під час їжі, а за 30 хвилин до і після неї. Останній прийом їжі не повинен бути пізніше 8 години вечора.

Дивіться також  Скільки калорій в банані свіжому, сушеному або смаженому