Ефективні вправи для схуднення живота і боків

Ті, хто хоче знайти струнку й підтягнуту фігуру, можуть звернути увагу на вправи планка для схуднення живота і боків. Планка здається дуже простий, але насправді виконувати її не так легко. Проте результат того вартий – вона допомагає узміцнювати м’язи живота та інші групи. Регулярно виконуючи планку, ви вже скоро помітите явні зміни на краще.

Про користь і шкоду планки

Якщо ви будете правильно і регулярно робити ці вправи для схуднення живота і боків, то вони принесуть вам тільки користь, яка буде полягати в наступному:

  • Схуднення і зменшення обсягів тіла;
  • Зміцнення багатьох груп м’язів: живота, спини, рук, ніг, сідниць;
  • Поліпшення постави, усунення болю в спині;
  • Усунення скутості і напруги в м’язах;
  • Поліпшення кровообігу і прискорення метаболізму, що також сприяє схудненню.

У планки є протипоказання, з якими потрібно ознайомитися, перед тим як включати її в свою тренувальну програму. Так, її не можна виконувати при травмах хребта або грижі, при підвищеному тиску, загострення хронічних захворювань, розтягнень або травм ліктів, рук, плечей, ступень.

Ці ефективні вправи для схуднення живота і боків змушують працювати такі м’язи, як пряма і поперечна м’яз преса, велика м’яз грудей, найширший м’яз і розгинач спини, м’язи плечового пояса, трапецієподібні м’язи, ряд м’язів ніг і так далі. Таким чином, задіюються м’язи всього тіла, що благотворно впливає на стан всього організму, допомагає спалювати зайві калорії і худнути. Регулярні заняття допоможуть знайти стрункі ноги, красиву спину, підтягнуті руки і сідниці.

Дивіться також  Вправи для шпагату з нуля, ефективні в домашніх умовах для початківців