Чи можна качати прес при місячних і коли не можна

Кожна дівчина кожен місяць проходить через неприємні відчуття, які спровоковані менструаціями. Це больові відчуття внизу живота, дискомфорт і загальна слабкість. А ще це ряд заборон на ті речі, які ми звикли виконувати щодня, наприклад, це стосується занять спортом. Кожна дівчина, яка відвідує фітнес-клуби або займається в домашніх умовах, щомісяця змушена ставити собі питання про те, чи можна продовжувати свої заняття під час місячних. Хтось відчуває себе в цей час нормально, і не проти продовжити тренування, а в інших менструація дуже болюча, і щось робити в принципі важко, навіть при всьому бажанні. Як би там не було, потрібно розібратися з тим, чи можна качати прес під час місячних. Чому відповідь на це питання може бути позитивним, а чому – негативним.

Спорт і критичні дні

Відповідь на питання про те, чи можна качати прес при місячних, буде залежати від того, як ви себе відчуваєте. Хоча і тут не все так просто. Якщо у вас не болить живіт і відсутній всякий дискомфорт, це теж не завжди зелене світло для занять активним спортом. У медалі в даному випадку дві сторони.

Буває так, що жінці в критичні дні так погано, що вона ледве встає з ліжка, і одна думка про фізичних навантаженнях викликає у неї паніку. Тоді ні в якому разі не можна гвалтувати свій організм. Краще просто відпочити, інакше ви не отримаєте нічого, крім величезного додаткового дискомфорту Абсолютними протипоказаннями до фізичної активності при місячних є такі фактори:

  • Якщо лікар забороняє займатися спортом при критичних днях в силу тих або інших проблем зі здоров’ям.
  • Якщо місячні супроводжуються нестерпним болем, запамороченням, сильними виділеннями і великою тривалістю (більше 7 днів).
Дивіться також  Як накачати вилиці чоловікові і дівчині і чи можна це зробити

Якщо ж самопочуття жінки нормальний, то в принципі їй можна качати прес під час місячних. Це не тільки не заборонено, але й може надати сприятливий вплив на перебіг менструації. В цьому випадку немає сенсу відмовляти собі в задоволенні позайматися спортом, адже місячні – це не захворювання, а цілком природне фізіологічне стан для жінки.