Екстремальне схуднення: самі незвичайні способи, дієти, тренування

Що таке екстремальне схуднення і чи варто використовувати його для досягнення бажаних результатів? Список самих божевільних дієт і огляд незвичайних способів. У 1994 році американка Розалі Бредфорд поставила світовий рекорд, який не побитий і донині, схуднувши за допомогою дієти доктора Сіммонса за 6 років на 415 кг. У 2013 році 28-річний англієць Росс Эджели за добу схуд на 11 кг тільки за рахунок одного виведення рідини з організму.

Що таке екстремальне схуднення і чи варто використовувати його для досягнення бажаних результатів? Список самих божевільних дієт і огляд незвичайних способів.

У 1994 році американка Розалі Бредфорд поставила світовий рекорд, який не побитий і донині, схуднувши за допомогою дієти доктора Сіммонса за 6 років на 415 кг.

У 2013 році 28-річний англієць Росс Эджели за добу схуд на 11 кг тільки за рахунок одного виведення рідини з організму. З ранку він прийняв забійну дозу діуретика (правда, під контролем лікарів), пропотіла в гарячій ванні, позаймався спортом, посидів в сауні і залишок дня провів у тренажерному залі. У раціон включав переважно сечогінні продукти, пив багато води і не вживав сіль.

У 2016 році в книгу рекордів Гіннесса потрапив 54-річний китаєць Цун Янь. Він схуд, щодня проходячи по 3 км з каменем на голові вагою в 30 кг

Починаючи з 2004 року і по даний час британсько-американський кіноактор Крістіан Бейл близько 5 разів худнув більш ніж на 20 кг за 4-6 місяців, а потім так само стрімко набирала вагу — для виконання певних ролей (у фільмах «Машиніст», «Бетмен», «Рятівний світанок», «Боєць», «З пекла», «Афера по-американськи», «Суфлер»). Про принципи його дієти можна прочитати на цій сторінці.

Всіх цих людей об’єднує екстремальне схуднення, яке включає в себе два поняття:

  • Граничне зниження ваги, яка досягла значень, що межують з небезпекою для здоров’я.
  • Схуднення надзвичайними способами, що виходять за рамки звичайного. Вони незвичайні, складні або небезпечні, і люди нерідко називають їх божевільними (не кожен додумається позбутися від надмірної ваги з допомогою 30-кілограмового каменя на голові).
  • Лікарі попереджають, що все це вкрай небезпечно для здоров’я, і тим не менше люди регулярно звертаються до екстремального схудненню, бажаючи у що б то не стало придбати фігуру мрії. Представляємо огляд кілька подібних методик, але не для реалізації їх на практиці, а для ознайомлення.

    Дивіться також  Диня для схуднення: користь і шкода, калорійність дієти і розвантажувальні дні