Як схуднути за 2 дні відразу на 3-5 кг: огляд ефективних методик

5 варіантів, як можна схуднути за 2 дні: вчимося робити чистку кишечника, вибираємо моноголодовку або дієту, готуємо медово-лимонну воду. А також комплексний метод. Типова ситуація: вас запросили на торжество, ви почали приміряти улюблені наряди і ось тобі на! Жоден не сидить так, як хотілося б, а деякі взагалі не втиснутися.

5 варіантів, як можна схуднути за 2 дні: вчимося робити чистку кишечника, вибираємо моноголодовку або дієту, готуємо медово-лимонну воду. А також комплексний метод.

Типова ситуація: вас запросили на торжество, ви почали приміряти улюблені наряди і ось тобі на! Жоден не сидить так, як хотілося б, а деякі взагалі не втиснутися. Що робити, якщо до заходу залишилося 2 дні? Терміново шукати спосіб схуднути, і починати діяти. Попереджаємо відразу: варіантів багато, але для їх реалізації важливо врахувати два моменти.

По-перше, якщо зайвої ваги більше 5 кг, ніякі методи не допоможуть. Оптимальний варіант, і той вважається експрес-голодуванням, шкідливою для здоров’я, — скинути за 2 дні 2-3 кг.

По-друге, більшість дводенних варіантів пропонують такі екстраординарні заходи, що для їх виконання найкраще цей період провести вдома: взяти на роботі вихідні та утриматися від походів по гостям.

Дивіться також  Лакто-ово-вегетаріанство: що це таке, плюси і мінуси, меню на тиждень