Фітнес-вправи в домашніх умовах: базові вправи для красивої фігури

Якщо ви не можете дозволити собі з якихось причин відвідувати фітнес-центр, це не означає, що потрібно запускати себе, адже невдоволення собою буде збільшуватись, зростати з кожним днем! А це виливається в стреси, депресії, сварки з близькими і колегами, виникає невпевненість у собі і комплекси.

Щоб уникнути цього і не витрачати зайвий час і гроші на інструкторів, ви можете легко допомогти собі самі, якщо запасетеся терпінням і достатньою мотивацією. Купити спортивний одяг та взуття, килимок і починайте працювати над фігурою вже зараз! Не відкладайте це, а ще краще – поєднайте фізичне навантаження з дієтою або, хоча б, здоровим харчуванням.

Отже, ви вирішили почати заняття фітнесом в домашніх умовах. Що потрібно зробити в першу чергу? Відразу спланувати свій день так, щоб для фітнесу теж залишився час, бажано вранці, ну або хоча б не перед самим сном (не менше 2-х годин до сну).

Майте також на увазі, що знадобиться вільне місце. І потрібно влаштувати все так, щоб не відволікатися на щось стороннє на час тренувань. Увімкніть музику, яка допоможе вам зарядити тіло і розум енергією, налаштуйтеся на свою мету – прекрасну фігуру, підготуйте все необхідне і починайте!

Для красивої фігури потрібно виконувати багато різних вправ, прокачуючи всі частини тіла, щоб не виявилося, через якийсь час, що, знайшовши потрібний результат у нижній частині тіла, ви зовсім забули про верхню.

Робіть вправи комплексом, ви можете чергувати їх кожен день, проте є кілька базових вправ, які слід виконувати щодня. Такі, як: присідання, планка (те положення, з якого роблять віджимання), стрибки на місці, вправи на прес, нахили і розтяжка. І, звичайно ж, пам’ятаєте про якісну розігріваючою розтяжці.

Дивіться також  Тренажер для зміцнення м'язів спини: диск здоров'я, фітбол, турнік, ролик

Фітнес-вправи в домашніх умовах: з чого почати?

  • Для сідниць: присідання не до кінця, а з кутом в 90 градусів, широко розставивши ноги, затримуючись внизу. Ще добре робити стрибки з навпочіпки. Тобто присіли – і різко підстрибнули, випроставшись.

 

  • Для ніг: лежачи на боці, нижню ногу зігнути, верхню піднімати не менше 30 разів, у темпі, після обидві прямі ноги підняти на 20 секунд, потім поміняти сторони.

 

  • Для рук: встаємо в планку, спираючись на долоні, потім по черзі опускаємося на лікті, і потім знову на долоні, повторюємо в темпі протягом хвилини.

  • Для живота: качаємо прес, але піднімаємося не прямо, а нахиляючись то вправо, то вліво, намагаючись ліктем дістати ноги. Для нижньої частини преса піднімаємо обидві ноги і «малюємо» в повітрі цифри від 0 до 9. Можна повільно піднімати ноги і лежачи на животі.
  • Для загального зміцнення нижній частині: вправа «велосипед».

  • Для поліпшення роботи жіночих внутрішніх органів: встаємо в «берізку», повільно опускаємо ноги за голову. Якщо не виходить зробити це прямими ногами, ставимо позаду себе стілець і складаємо ноги на спинку, потім на сидіння – наскільки можете. Так стоїмо хвилину.
  • Для спини: лежачи на спині з зігнутими колінами, піднімайте таз, як можна вище і довше затримуючись.

  • Відмінне вправу з йоги, яке зміцнює відразу багато різних груп м’язів – «собака». «Собака головою вниз» виконується стоячи на прямих ногах і руках, піднявши сідниці якомога вище вгору, а опустивши голову вниз, щоб своїм тілом ви утворили прямий кут. «Собака головою вгору» – з попереднього вправи виходимо так, щоб все тіло пішло вниз, але не торкалося підлоги, а голова і корпус були максимально підняті вгору. Не забуваємо йогівські руху робити з правильним диханням – будь-який рух робиться на довгому видиху, на час вдиху зупиняємося, і дихаємо животом, а видихати краще ротом, гамірно.
Дивіться також  Ефективні вправи для сідниць, для їх підтяжки і пружності

  

Вправи обов’язково допоможуть, вірте в себе і не лінуйтеся!

Відео з комплексом фітнес-вправ в домашніх умовах допоможуть вам за короткий час привести свою фігуру в порядок: