Гімнастика для шиї Бубновського: вправи на відео

Лікувальна гімнастика потрібна при широкому списку захворювань, особливо тих, які стосуються кістково-м’язового апарату. Вона може дати не гірші результати, ніж прийом медикаментів. Якщо говорити про захворювання хребта, пов’язаних з денегеративно-дистрофічними змінами в міжхребцевих хрящових дисків, то без спеціальних вправ лікувати їх неможливо. Існує велика кількість методик для лікування і профілактики опорно-рухового апарату, зокрема і шийного відділу хребта. Дуже популярна гімнастика для шиї Бубновського, який є відомим лікарем-ортопедом і творцем унікальної методики. Свій метод лікування він назвав кинезитерапией, тобто, це лікування рухом. Вправи допомагають швидко купірувати больовий синдром, привести в норму функціональність суглобів та повернути працездатність.

Особливості методики Бубновського

С. М. Бубновський змінив ключові принципи лікування хвороб хребта, м’язів і суглобів, протиставивши хірургічного втручання та постійного прийому медикаментів рух з регулярним і послідовним збільшенням навантаження. Результатом вправ для шиї по Бубновскому стає не тільки явний прогрес з боку кістково-м’язової системи, але і нормалізація роботи всіх внутрішніх органів.

Методика Бубновського базується на спеціальних комплексах вправ, виконуваних на багатофункціональних тренажерах. Завдяки цим конструкціям забезпечується виконання рухової активності в умовах антигравітації і декомпресії, що дозволяє отримати відмінні результати. Умови занять дуже комфортні для пацієнта, йому не потрібно надмірно напружуватися, щоб виконати ті чи інші рухи, він не відчуває сильного втоми і слабкості, відчуває прилив бадьорості і сил по завершенні комплексу. Також існують комплекси, які можна виконувати в домашніх умовах без застосування спеціального обладнання.

Вправи доктора Бубновського для шийного відділу хребта об’єднуються в комплекси, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта. При підборі враховується діагноз, вік, супутні патології при їх наявності. Також існують правила, які потрібно враховувати, щоб домогтися успіху:

  • Підвищувати фізичну навантаження потрібно поступово;
  • Важливо займатися регулярно;
  • Тривалість лікування визначається індивідуально — зазвичай потрібно кілька курсів кінезітерапії;
  • Важливо регулярно виконувати підтримують комплекси;
  • Кінезітерапія може вдало поєднуватися з іншими методами лікування.
  • Важливий позитивний настрій — завзятість і бажання пацієнта одужати теж прирівнюється до інших методів лікування.
Дивіться також  Зарядка для шиї Шишонина: дивитися на відео