Голка для схуднення: як працює такий метод корекції фігури

Є багато різних дієт, вправ і методик для схуднення, які вимагають великої сили волі та будь-яких особливих спеціальних дій. Знаменита Марія Мухіна – лікар-голкорефлексотерапевт, і саме вона – винахідник абсолютно незвичайного способу схуднення. Спеціальна голка встановлюється у вухо пацієнта, чим блокує відчуття голоду, відповідно, людина починає менше їсти і худне.

Докладніше розглянемо цей спосіб.

З приводу методик схуднення Мухіна написала чимало наукових книг, тому впевнено стверджує, що її метод голки для схуднення працює дуже ефективно. Дійсно, голковколювання – найдавніший спосіб лікування різних проблем, чому б йому не допомогти й у скиданні непотрібних кг?

Як працює «золота голка»: спеціальну голку із золота (750 проба) акуратно вводять під шкіру в районі вуха, при цьому вона впливає на дві акупунктурні точки, що відповідають за відчуття голоду. Матеріал теж не випадковий – саме золото допомагає в притупленні голоду. Голка-невидимка ніяк не заважає тому, хто її носить, встановлюють її на термін до 6 місяців.

А тепер про «підводні камені» методу. Незважаючи на те, що голка повинна допомогти без застосування будь-яких допоміжних засобів, до неї видають інструкцію! І вказана в ній… дієта. Так-так, саме дієта! Причому досить сувора. Все як завжди: не є борошняне, жирне, солодке, алкогольне, цукор, сіль, харчування за графіком, питний режим 2 літра в день, при цьому налягати на овочі з фруктами та інші корисні продукти.

Відповідно, якщо ви спробуєте харчуватися подібним чином без голки, результат може виявитися нітрохи не гірше. А якщо ще й фізкультуру щодня додати…

Ще один мінус «золотої голки» – її вартість, бо процедура установки далеко не дешева. А після схуднення вам запропонують рефлексотерапію для підтягування обвислій шкіри.

Дивіться також  Маммопластика: збільшення грудей за допомогою мамопластики, відгуки і незалежну думку мамолога

Ті, хто пробував цей спосіб на собі, підтверджують це, та ще й говорять про те, що скинутий вага повертається, як тільки голку виймають і людина перестає дотримуватися дієти. І багато роблять цю процедуру раз за разом, у них це вже входить у звичку. Мабуть, сили волі не вистачає просто так дієту дотримувати.

Почитавши форуми, вас швидко покине ентузіазм ставити голку собі. Ось що пишуть ті, хто куштував:

Ірина: «Ставила голку, але оскільки я і раніше завжди дотримувалася дієти, то рекомендації до голки були безглуздими. За 2 місяці не зовсім схудла. Розчарувалася і грошей шкода».

Анна: «По-перше, ця голка швидко випадає, а корекція теж не дешеве задоволення, по-друге, без дієти не працює зовсім, по-третє, після знову набираєш вагу».

Катерина: «Подруга проходила це: за кілька місяців скинула 6 кг, але при цьому їй зовсім не було легко дотримуватися дієти. Як тільки голку прибрали, набрала всі ці 6 кг і ще парочку бонусом».

Жасмин: «Мало того, що в центрі, де голку встановлювали, ставлення просто скотиняче, так я ще й не тільки не скинула, а набрала вагу! Обман і шахрайство.

Марина: «Єдиний позитивний результат, який я відчула від голки, – це хороше самопочуття і поліпшення травлення і випорожнення за рахунок правильного харчування. А ось моя подруга ходить туди кожні півроку встановлювати цю голку, тому що після її зняття знову набирає вагу, без неї не може контролювати апетит».

Як бачите, метод «золотої голки» заснований більше на дієті і психології, ніж на голці. Можливо, комусь дійсно голка допомагає не думати про їжу і їсти менше, проте конкретно худнути ви навряд чи станете, якщо не будете правильно харчуватися. Займайтеся спортом, їжте здорові продукти і витрачайте гроші на щось більш корисне, ніж звичайна золота голка.

Дивіться також  Ліпосакція живота в домашніх умовах: як зробити ліпосакцію будинку