Голлівудська дієта: принципи, меню на 7 і 14 днів, вихід, результати

Основні принципи голлівудської дієти і застереження. Як досягаються такі карколомні результати: мінус 10 кг за 2 тижні. Докладні меню на 7 і 14 днів у таблицях. Коротка характеристика дієти. Тип: білкова, безвуглеводна.

Основні принципи голлівудської дієти і застереження. Як досягаються такі карколомні результати: мінус 10 кг за 2 тижні. Докладні меню на 7 і 14 днів у таблицях.

Коротка характеристика дієти. Тип: білкова, безвуглеводна. Тривалість: 7, 14 днів. Результат: 4-10 кг Складність: тверда.

Вимоги до зовнішності акторів дуже високі: їх фігури повинні бути ідеальними. Як домагаються цього зіркові красуні? У США популярна голлівудська дієта, яка всього за 2 тижні позбавляє від десятка зайвих кілограмів. Зокрема, нею завжди користується Ніколь Кідман, Рене Зеллвегер випробувала її після зйомок у «Щоденнику Бріджит Джонс» (для ролі вона набрала 12 кг), Кетрін Зета-Джонс з її допомогою прийшла в норму після пологів — і цей список може бути продовжений. Так що дівчатам, які мріють про параметри 90-60-90, дієтологи радять саме цю систему харчування.

Розробив дієту Джеймі Каблер. Офіційно представив її в грудні 1997 року.

Дивіться також  Зумба для схуднення: особливості фітнес-програми та поради для початківців