Як схуднути після 40 років: особливості для жінок і чоловіків, поради дієтолога

Як правильно організувати схуднення після 40 років, щоб не нашкодити здоровю? Вивчаємо, що відбувається з організмом. Вчимося складати раціон і план тренувань. Приблизно 60% жінок і 25% чоловіків починає планувати схуднення після 40 років.

Як правильно організувати схуднення після 40 років, щоб не нашкодити здоров’ю? Вивчаємо, що відбувається з організмом. Вчимося складати раціон і план тренувань.

Приблизно 60% жінок і 25% чоловіків починає планувати схуднення після 40 років. Це пов’язано з віковими змінами, що призводять до набору ваги через гормонального дисбалансу. Проте тільки 10% з них призводять задумане. Чому так важко позбутися від зайвих кілограмів, коли характер сформувався і, здається, що заради мети можна гори перевернути? Підводних каменів, дійсно, виявляється занадто багато. Щоб їх вирішити, потрібно знати, що відбувається з організмом в цей період, і навчитися розуміти його.

Гендерно-вікові особливості

Щоб схуднути після 40 років жінкам і чоловікам доводиться прикладати різні зусилля. Як правило, представникам сильної половини людства це вдається набагато швидше і легше. І цьому є наукові пояснення.

Дивіться також  Обгортання харчовою плівкою для схуднення в домашніх умовах - допомагає і який ефект дає під час тренувань