Краще обгортання для схуднення живота і боків в домашніх умовах: рецепти найефективніших процедур

Живіт і боки – проблема більшості жінок. Щоб позбавитися від них, необхідно полюбити фізичні навантаження і скоригувати свої харчові звички. Але іноді й цього недостатньо, або ж бажані результати досягаються занадто повільно. Тоді вашу програму, спрямовану на досягнення ідеальних параметрів, можуть чудово доповнити найефективніші обгортання для живота і боків. Ця Процедура не потребує особливих зусиль, доступна як в салонах, так і вдома, і при цьому дуже і дуже ефективна. Головне – знати, як правильно робити обгортання і які суміші використовувати.

Обгортання: особливості і переваги

Обгортання для схуднення живота і боків – один з найбільш доступних і простих способів скорегувати проблемну зону свого тіла. Цю послугу в самих різних варіаціях активно пропонують нам салони краси, але основна перевага її в тому, що можна робити і в домашніх умовах, використовуючи для цього цілком звичні продукти, які знайдуться в кожному будинку, і заощаджуючи час і кошти.

Суть процедури в нанесенні на певні ділянки суміші з обраних продуктів. Після нанесення маси на тіло потрібно обернутися харчовою плівкою і якісно укутати теплою ковдрою, щоб шкіра пропарилася. Час, протягом якого треба тримати суміш відрізняється залежно від її складових. Потім склад змивається теплою водою, а шкіра зволожується. Таким чином, процедура допомагає не тільки прискорити процеси жіросжіганія, але також покращує стан шкіри, робить її гладкою, привабливою і шовковистою.

Дивіться також  Хром для схуднення: списки препаратів, як брати, міфи й правда