Голодування на воді для схуднення: користь і протипоказання

Багато людей, які страждають зайвою вагою, випробували купу методів для схуднення: різні дієти, таблетки, а також голодування. Але в останньому випадку важливо правильне голодування на воді для схуднення. Якщо робити це за правилами і обов’язково під наглядом лікарів, то можна досягти хорошого ефекту.

Голодування – це один з ефективних способів позбавитися від зайвої ваги і очистити організм. Людина, відмовляючись від їжі, не тільки втрачає зайві кілограми, але і звільняється від усіх продуктів розпаду, токсинів і шлаків. У цього способу є як прихильники, так і супротивники.

Зараз дуже багато інформації у всіх ЗМІ про те, що вмирають то там, то тут люди від голоду, але правильне голодування – це трохи інше.

Організм повністю очищається, оздоровлюється, наповнюється силою і енергією. Ви самі з радістю захочете почати вести здоровий спосіб життя. “Але звідки візьмуться сили?” – запитаєте ви.

Кожна людина з надмірною вагою оточений і зовні, і зсередини шаром жиру. Всі внутрішні органи покриті шаром жиру, який збирає на собі всі шлаки і продукти розпаду, які негативно діють на наше здоров’я. Ми швидко втомлюємося, з’являється задишка і практично депресивний стан. А у багатьох людей є звичка депресію «заїдати».

Але коли людина за правилами голодує, то через певний час настане легкість і з’явиться багато енергії, яка буде спрямована в потрібне русло. Ви омолодитесь, загостряться всі почуття, волосся почнуть рости швидше, перестануть сіктися, нігті не будуть ламатися, шаруватися, відновляться судини і т. д.

Так що користь від голодування очевидна, головне – визначитися з тим, скільки ви хочете поголодувати, але починати треба поступово, так як відразу голодувати тривалий час буде занадто сильним стресом для організму.

Дивіться також  Трави, що знижують апетит і блокують його, як правильно заварювати