Гороховий суп: калорійність, як його вживати для схуднення

Суп з гороху – це страва одна з найбільш поживних, з одного боку, і низькокалорійних – з іншого. Горохові дієти вже нікого не дивують, тому страви з гороху частенько включають і інші поширені дієти.

Білок, присутній в горосі, засвоюється швидше, а значить, горох швидко усуває голод, та ще й надовго, а енергії дає не менше, ніж м’ясні продукти.

Якщо дієта називається «горох», це не означає, що вам доведеться їсти виключно горох та інші бобові – це означає, що під час вашої дієти вам не доведеться голодувати завдяки гороху, який замінює в таких дієтах м’ясо.

Отже – суп. З гороху. Начебто, все просто: замочили, зварили, додали цибулька з картоплею, посолили… але ж необхідно порахувати калорії! Особливо, якщо ви не дотримуєтесь якоїсь спеціальної дієти, але стежте за тим, щоб ваше харчування було правильним і корисним, стежте за фігурою – потрібно дотримуватися балансу в калоріях.

Саме тому під час будь-якої дієти горох краще не з м’ясом. Калорійність горохового супу – від 66 до 137 ккал на 1 порцію. Білки – 4,4 г, жири – 2,4 г, вуглеводи – 8,9 р.

Дивіться також  Калорійність продуктів для схуднення, що краще вибрати для меню низькокалорійної дієти